Gobarjenje 2015

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2015, 11:52

Prejšnja tema - Naslednja tema

ROGLA

Citat od: Ta Pravi Gobar dne 27 Avgust 2015, 09:11
Trocki ...

Prava stvar, borov, borov ...  Kar pojest čimprej.  Edino poglej znotraj, če je čist, da ni polno nekih črnih pik - je pol treba fejst prat.

Jaz ga letos še nimam, pa jih 40 let poznam - nabiram.   :'(



Ce si doma blizu slovenke bistrice,sem jih videl nekaj prejsnji teden na lokaciji med bistrico in konjicami ob avto cesti so lepe  borove sume.sam navadno vsako leto vzamem sam dva,enega si specemo na svinjski masti,drugega pa ocvremo isto z marelami eno rundo spect drugo pa ocvret,imamo pa marele raje vlozene, ce najdemo dovolj mladih se zaprtih bunkic

Ta Pravi Gobar

ROGLA ...

Hvala za Info, bom probal preverit - sem Miklavžčan.  Vložene marele, ha  ?  Prvič slišim kaj takega .. pa menda tudi, kaj ne ...

Mattyy,  Pohorje prazno, ne verjamem, da boš imel uspeh, ti pa ga seveda želim.   ;D

Lemedis

Trocki #597 našli ste jelkinega glivca (Sparassis nemecii), ki raste ob vznožjih iglavcev, predvsem jelk. Enako uporaben kot borov glivec (Sparassic crispa) ima pa drugačen, specifičen okus.

Lep pozdrav, Luka
Prepustimo se naravi, učimo se od nje!

Trocki

Sem ga šel danes še enkrat pogledat, pa se mi je zdel malo prestar in sem ga kar pustil.
Ima pa nek čuden vonj, mogoče celo malo po nafti.  ???
Notranjska - 550 m.n.v.

ROGLA



Hvala za Info, bom probal preverit - sem Miklavžčan.  Vložene marele, ha  ?  Prvič slišim kaj takega .. pa menda tudi, kaj ne ...

Obljubim,  ce bodo se letos marele jih prinesem 3 kozarcke za probat na sedez drustva v maribor
Tiste od lani bile dobesedno pograbjene od znancev,so rekli da bodo sedaj tudi sami vlagali
Enih par let pa ze tudi delamo vodko z lisickami.vodka ima nevtralen okus,zato pride marelicni priokus lisick imenitno  do izraza.vodko mocno ohladimo,preden jo ponudimo za aperitiv.
Vodka  z lisickami je gotova,ko se lisicke spustijo na dno

Recept....4 dele vodke 1del lisick. Pa nic drugega,pa lisicke se ne kuhajo

fotogobar

ROGLA

se ti ne zdi, da pobirate premlade marele in še takšno propagando naprej širite  :o

leamarija

Res nevem kaj je z vami!Enkrat so prestare drugič
pa premlade gobe. Jaz tud nabiram zaprte marele
jih delam v solati,so fuuuuuul dobre!Lp :D

ROGLA

Citat od: fotogobar dne 27 Avgust 2015, 13:28
ROGLA

se ti ne zdi, da pobirate premlade marele in še takšno propagando naprej širite  :o

Ce si predstavljas,stisnes pest to je ta velikost ,manjsih ne pobiram
Kar se pa tice odprtih marel,ce ni odspodaj snezno bela jo sploh ne poberem
Zanima pa me tudi kaj bi ti naredil,,prides v gozd in teh marel na kupu vec kot500,
Mi ,kot druzina poberemo si vsak po 2 ,vec tako ne mores pojest ostalo pa naberemo za
Vlaganje, 5 gobic na kozarec
Vlozimo pa 10 do 15 kozarcev

Pa se za lokacijo ti povem,ob zelezniski progi od poljcan do grobeljnega..bodo pa rastle  v drugi polovici septembra ,ce bo kaj dezja

Izolanka

Kako pa delaš marele v solati?

fotogobar

#609
ROGLA

evo pojasnjeno  :)

je pa tako, na mojih koncih je krokodilje kolobarnice resnično za v gajbice nabirat in kaj sedaj, če prav vem je ta vrsta gobice zaščitena, hočem reči, da če je neke vrste na določenem območju v izobilju, je na drugem koncu ni najti,
obstaja še ena možnost, da gre zopet za neki prestiž tistih, ki o tem odločajo kaj bi se smelo pobirati ali ne  :)

leamarija

Marele daš v krop jih ocediš
narežeš na tanke trake
dodaš na drobno naseklan česen
in peteršil,soliš,popraš ,kis in olivno olje.
Pusti v hladilniku vsaj uro lahko pa do naslednjega
dne,tako se vse lepo prepoji in to je to!
Želim ti veliko marel in tudi drugih gob.lp

Izolanka

Hvala leamarija za zanimiv recept.  :D
Meni so sicer najboljše pohane, moj dragi prisega na pečene na žaru...
Če nam bo letos sezona naklonjena, pa sprobam še tole. :D


tomazex

A niso pol neuzitne marele oz postane al kak se to rece ce jih jes drugi dan? Isto kot krompir ni pol vec dobro oz zdravo? Nevem mozno da se motim.

frodo

Tomazex

za krompir se sigurno motiš, ni škodljiv, če je postan, seveda vse vrste niso primerne npr. pire, če si boš pa pogrel praženega mu sigurno nič ne manjka, ali pa v solati. Mene so tudi učili, da je škodljiv.
Za gobe pa ne vem, če pa tako dela leamarija bo že v redu, poskusi, umrl že ne boš.

Leonardo

Citat od: ROGLA dne 27 Avgust 2015, 13:14


Hvala za Info, bom probal preverit - sem Miklavžčan.  Vložene marele, ha  ?  Prvič slišim kaj takega .. pa menda tudi, kaj ne ...

Obljubim,  ce bodo se letos marele jih prinesem 3 kozarcke za probat na sedez drustva v maribor
Tiste od lani bile dobesedno pograbjene od znancev,so rekli da bodo sedaj tudi sami vlagali
Enih par let pa ze tudi delamo vodko z lisickami.vodka ima nevtralen okus,zato pride marelicni priokus lisick imenitno  do izraza.vodko mocno ohladimo,preden jo ponudimo za aperitiv.
Vodka  z lisickami je gotova,ko se lisicke spustijo na dno

Recept....4 dele vodke 1del lisick. Pa nic drugega,pa lisicke se ne kuhajo



Halo ! Gobe se nikoli ne kombinirajo z alkoholom ! Ne zavajat in poneumljat ljudi ! Ali ste popili precej te tinkture ?
Le hod po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.