Gobarjenje 2017

Začel/a klavir, 01 Januar 2017, 00:44

Prejšnja tema - Naslednja tema

sistemc

Cenjeni Blaz3k,

Kot se je že tudi nekaj drugih uporabnikov foruma oglasilo, prav lepo bi bilo, če bi objavljali fotografije tukaj neposredno na forumu. V prid temu govori nekaj razlogov:

- Ta forum obstaja že več kot desetletje, objave ter priponke se ne izgubljajo.
- Zunanje povezave (shrani.si, rtvslo.si in še mnoge druge) imajo grdo lastnost, da se ob neaktivnosti posameznega uporabnika dekativirajo "računi" uporabnika in s tem povezave delujejo v "prazno", to pa pomeni, da se bo čez čas izgubila arhivska vrednost tega foruma.
- Ta forum nima nobenega reklamnega smetja, zunanje povezave pa nasmetijo kup reklam, nepotrebnih piškotkov (cookie) itd., kar naredi forum nepregleden in kot že omenil drug uporabnik foruma - veliko uporabnikov sploh ne "klikne" na zunanje povezave.

Iz spoštovanja do ostalih uporabnikov, cenjeni Blaz3k, malce se potrudite...

Z odličnim spoštovanjem,

Janko



P.S.: Izjave o jajcih niso dostojne in tudi ne vredne komentarja!



V resničnem življenju se v splošnem držimo zakonov in pravil. V virtualnem okolju pa se zdi, da nas ne morejo kaznovati, če kršimo pravila. Splošna etična pravila veljajo tudi na internetu.

sistemc

V resničnem življenju se v splošnem držimo zakonov in pravil. V virtualnem okolju pa se zdi, da nas ne morejo kaznovati, če kršimo pravila. Splošna etična pravila veljajo tudi na internetu.

winni

Pozdravljeni.
Letos je kombinacija obilice dežja in neprestane visoke vlage na Goriškem poskrbela za pravi gobji razcvet v sredini julija, ki ga nismo vajeni niti v najbolj rodovitnem jesenskem gobarskem obdobju. Predvsem je veliko gobanov in turkov, ki so drugače vsaj na nižjih nadmorskih višinah zelo redki.
Spodnje slike so iz današnje bere, nabirano na območju Kolovrata (tik ob meji z Italijo) na območju 200m pa vse do 700m nadmorske višine.










Lep pozdrav.
Luka

blaz3k

#168
Izgleda da nisem dorasel visokemu nivoju objav na tem forumu zato se umikam, pa tudi sterilno okolje mi nikakor ni po volji, življenje je maskenbal ne pa da se ti priskuti v družbi puristov na meji patologije.

by

... če komu nisem moteč se mi lahko pridruži na FB

dras

...blaz3k...

To, kar se vam svetuje ni noben visok nivo, je le upoštevanje osnovnih pravil vedenja na večini forumov. Zaradi preglednosti sodijo določene teme v svoja poglavja, slike sončnih zahodov res ne sodijo v temo "Gobarjenje 2017", prej kam pod "Ostalo". Brez potrebe se ustvarja kaos in nepreglednost na forumu, predvsem z bombardiranjem foruma z vsem živim.

Brez zamere, pa obilo veselja v naravi.

lp, dras

blaz3k

Citat od: dras dne 11 Julij 2017, 22:35
...blaz3k...

To, kar se vam svetuje ni noben visok nivo, je le upoštevanje osnovnih pravil vedenja na večini forumov. Zaradi preglednosti sodijo določene teme v svoja poglavja, slike sončnih zahodov res ne sodijo v temo "Gobarjenje 2017", prej kam pod "Ostalo". Brez potrebe se ustvarja kaos in nepreglednost na forumu, predvsem z bombardiranjem foruma z vsem živim.

Brez zamere, pa obilo veselja v naravi.

lp, dras
... nisem vedel da je tu vse tako strogo, ko bi vedel ne bi prišel. Kdo se boji dovtipov, šal, zezanja mu nekaj manjka. Najbolj se zavzemajo za red tisti ki niso sposobni napisat enega posta. Od takih bežim da se ne bi čega nalezel. Bog vam pomagi.

Strastni gobar

Evo jih spet novi na istem placu lp.

Ma Re La

Pozdravljeni,

Jurčki tudi na Sorškem polju (bolj ob Savi). Pognali so že pred nevihto. Ampak je bilo prevroče in sem danes nabirala take z razpetim klobukom. Ti so letos prvi.

Hvala Sistemcu.



vladka

predlagam da se nehate dopisovat -in obtoževat kdo ima prav. Včasih je luštno prebrati tudi kaj drugega ,in pogledat tudi drgačne fotografije , sedaj ko še ni polna sezona gobarjenja .Jaz grem jutri na gorensko malo raziskat .


lep dan še naprej

StaneDolanc

Se strinjam, Vladka. To ni akademski forum. Gobarjenje je del ljubezni do narave, ki pa niso samo gobe. Po drugi strani pa razumem pomisleke upravljalcev foruma. Preveč na nož. Čisto brez potrebe. lp vsem skupaj.

msimerus

Nakaj se dogaja


Sent from my iPad using Tapatalk

Gobarka89

Lp vsem skupaj ;)

Čestitke vsem,ki ste že kaj najdli.Tudi jaz grem jutri pogledat v moj kraj v Selnico ob muri v petek pa na Pohorje 450m in upam,da tudi mene kaj pričaka ;).

Lepo gobarsko sezono vsem ;)

           Gobarka89

uli

blaz3k pokaži rajši kaj si danes nabral in videl

Triglav

Pozdravljeni,
Moji prvi letošnji jurčki, nabrani v bližini Tržiča
LP Peter

marusa111

Ta forum je res namenjen gobarjenju. Morda sem in tja kaka druga vsebina ni preveč napačna ampak stalno ponavljanje neumestnih tem je pa vsaj meni moteče in sem res vesela, da je nekdo končno nekaj spregovoril o tem. Celo leto že skačem mimo Blažkovih vsebin in se mi res zdi, da naj take stvari gredo v posebno temo in ne med pogovore in slike o gobarjenju. Saj tisti, ki vam je to všeč pa pač pojdite pod Blažkovo temo in bomo vsi zadovoljni.