Nabiranje gob na Gorenjskem 2016

Začel/a šampion, 07 Junij 2016, 20:58

Prejšnja tema - Naslednja tema

Aka

pa še ena v mahu, le tam je bilo dovolj vlage....
sicer pa tale dež danes in včeraj zagotovo prinese še več bere...

solatar

Jaz sem se danes zopet sprehal po gmajni in glede na to, da sem našel samo mladino upam, da prihajajo kmalu tudi še lepši dnevi. Pa še nekaj posnetkov za motivacijo.  :D

sehlica

Citat od: solatar dne 11 Oktober 2016, 18:15
Jaz sem se danes zopet sprehal po gmajni in glede na to, da sem našel samo mladino upam, da prihajajo kmalu tudi še lepši dnevi. Pa še nekaj posnetkov za motivacijo.  :D

Za takele najt, in še v slabi svetlobi, je treba imet pa res dobre oči  :)

Triglav

Današnja skromna najdba
LP. Peter

sehlica

 Jurčki so redki, so pa pognale kostanjevke in počasi se gozd polni tudi z drugimi gobicami.

sehlica

In še en gobanček :)

marelar


markok

Ejga, danes in jutri razstava gob GD Kranj v Qulandii Kranj.Gob do stropa, ni da ni ,D.
Vabljeni.

buco

Danes v Besnici dobil 15 komadov slike žal nimam.


jurcek9

Včeraj sem bil tudi sam v Besnici, nekaj se pa se najde.

jurcek9

 Velik je neuciscen ker je bil najden iz avta na poti domov. :)

gorenc

Pozdravljeni prijatelji na Gorenjskem
Se kaj dogaja v Podbreški in v Dovžanki...?,ko grem na obisk k sorodnikom se rad vrnem v gozdove kjer sem začel z gobarsko kariero.
lep pozdrav v Tržič

solatar

Včeraj se je še nekaj našlo, in upam da bo po dežju in snegu tudi še kaj.

Slik mi pa danes ne uspe pripeti ???, saj mi stalno javlja: "he upload folder is full. Please try a smaller file and/or contact an administrator." , kljub temu, da je velikost slik okoli 100kb od 300 dovoljenih.

l.p. :D

Ma Re La

Ali kdo ve, če jurčki kaj rastejo na Jelovici in na kakšni višini? Dva dni nazaj sem bila v Besnici, kjer je bilo polno nabiralcev in z mano vred so imeli v košarah po enega ali dva jurčka. Mojih nisem slikala, ker niso bili za objavo. Vse pojedeno in precej žalostno za pogledat.

Vsi skupaj lepo pozdravljeni!

solatar

Jaz na Jelovici žal nisem imel uspeha, se je pa kasneje v nižinah nekaj našlo.