Gobarjenje 2016

Začel/a kragulj, 03 Januar 2016, 08:36

Prejšnja tema - Naslednja tema

blaz3k

Citat od: Lojze07 dne 28 September 2016, 23:13
Blažek, kako ti je uspelo obrnit Frodove slike?

Vse dobro.

LP

posnameš jo v galerijo, tam obrneš in nazaj naložiš

Lojze07

O.K. Sem predvideval, da je treba narediti tako.

Vse dobro in tudi tebi dobro bero.

LP
Le hodi po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.

enastajerka

Ja vidim da zadnje dneve vsi najdemo lepe primerke;)
Danes sem nasla tolk lepih mladih jurckov, kot se menda nikoli. Nekaj sicer tudi starejsih in obglodanih, a veliko res cisto nedotaknjenih... prilagam eno slikico, ker se mi ostalih ne da danes pomanjsevat (ta omejitev 300kb je res malo huda)..na sliki zal ni videt najtalepsih, ker so bili bolj spodaj v kosari, pa nekaj sem jih pred slikanjem ze nekomu podarila.... bom se jutri prilepila tiste iz gozda.
Drugace pa danes nasla prvo letosnjo marelo - no edino kak teden nazaj mi je en tip pred nosom odnesel 4 ogromne...sem jih na dalec videla, a sem malo predolgo pri avtu nahrbtnik pripravljala,on pa letel tja..:/
No bila sem pa spet na ruskem pohorju...
Aja g.Lojze...katere gobe pa imate v kosari...tiste z rumenim dniscem?
Lp

Letecipujs

zakamuflirani utesnjenček u Areha

Lojze07

Čestitke, enaštajerka! Res lepa bera za ta čas...

Tiste gobice z rumenim dniščem so veliki slinarji. Odlične! ;D

http://www.gobe.si/Gobe/GomphidiusGlutinosus

LP
Le hodi po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.

perosku

Današnja pohorska bera.

perosku

 Se opravičujem,sliko mi ne uspe pripet,očitno sem nastavil napačen format,drugače pa našel kar nekaj po dobrih štirih urah hoje na višini med 1300 in 1400m.

chekaca

Lep pozdrav, tisti ki ih najdete, na kateri višini berete?

blaz3k

#683

gal

Citat od: blaz3k dne 28 September 2016, 18:01
Citat od: nivesp dne 28 September 2016, 13:01
Ko ni gob pri nas pojdi na YouTube, napiši funghi in settembre 2016 ali pa porcini in settembre......,mislim da ti ne bo dolgčas.LP Nives


a na YouTube se tudi da nabirat? ;)


Mojster, tole je bil do tvojega prihoda eden redkih strokovnih, kulturnih in recimo temu umirjenih forumov na slovenskem spletu.

A bi te lahko prosil, da se umiriš in poizkusiš držat raven kulture objav, kot jih imajo ostali uporabniki. Ker dejansko si moteč.
Forumov, kjer se piše na tvoj način je na spletu malo morje, pa ti predlagam, da se preseliš tja. Tudi sam sodelujem na parih drugih forumih in sem se pač navadil, da ljudje nimajo nobene kulture.

Daj prosim ne uničit še te edine svetle točke na spletu.


Hvala in lp, dejan

blaz3k

#685
Citat od: gal dne 30 September 2016, 05:56
Citat od: blaz3k dne 28 September 2016, 18:01
Citat od: nivesp dne 28 September 2016, 13:01
Ko ni gob pri nas pojdi na YouTube, napiši funghi in settembre 2016 ali pa porcini in settembre......,mislim da ti ne bo dolgčas.LP Nives


a na YouTube se tudi da nabirat? ;)


Mojster, tole je bil do tvojega prihoda eden redkih strokovnih, kulturnih in recimo temu umirjenih forumov na slovenskem spletu.

A bi te lahko prosil, da se umiriš in poizkusiš držat raven kulture objav, kot jih imajo ostali uporabniki. Ker dejansko si moteč.
Forumov, kjer se piše na tvoj način je na spletu malo morje, pa ti predlagam, da se preseliš tja. Tudi sam sodelujem na parih drugih forumih in sem se pač navadil, da ljudje nimajo nobene kulture.

Daj prosim ne uničit še te edine svetle točke na spletu.


Hvala in lp, dejan
... ne razumem kaj te tak moti, malo ironije? ... ti je potrebna pomoć?


... če je to da se nič ne dogaja kultura, potem si ti zelo kulturen, kapo dol.  b3 ***


dkladnik

Pozdravljeni gobarji,
Doslej se še nisem oglašal, četudi dokaj redno spremljam dogajanje na forumu. Me je pa zbodel Blažev odgovor, ki le potrjuje, da noče in noče razumeti, kaj mu je v zadnjem času že več ljubiteljev gobarjenja skušalo dopovedati. S svojo vztrajno nestrpnostjo je dejansko prekoračil mero dobrega okusa in je ob tem tudi žaljiv. Žal. Pa tako dobronamerno večina debatira.
Lep pozdrav vsem,
Drago

blaz3k

Če se sprehajaš po gozdu tam okrog Areha moraš bit previden...

http://www.rtvslo.si/slike/photo/293162#slika

http://www.rtvslo.si/slike/photo/293163#slika

http://www.rtvslo.si/slike/photo/293164#slika 

... lahko se zgodi da stopiš na kaj takega.


blaz3k

#688
Citat od: dkladnik dne 30 September 2016, 07:54
Pozdravljeni gobarji,
Doslej se še nisem oglašal, četudi dokaj redno spremljam dogajanje na forumu. Me je pa zbodel Blažev odgovor, ki le potrjuje, da noče in noče razumeti, kaj mu je v zadnjem času že več ljubiteljev gobarjenja skušalo dopovedati. S svojo vztrajno nestrpnostjo je dejansko prekoračil mero dobrega okusa in je ob tem tudi žaljiv. Žal. Pa tako dobronamerno večina debatira.
Lep pozdrav vsem,
Drago

... eni žal niste za na forum, ste za v bolnico.

To je moje zadnje oglašanje, s takimi zatohlimi tipi res ne moreš bit v kontaktu.


By blaz3k

Letecipujs

Nekaterniki ne razumejo, da je forum izmenjava lepih reči, nasvetov, izkušenj, ne pa metanje polen pod noge in ustvarjanje slabe volje (favšija). Pustite človeku živet, ne bodite takšni kot v parlamentu!