Gobarjenje 2016

Začel/a kragulj, 03 Januar 2016, 08:36

Prejšnja tema - Naslednja tema

msimerus

Veliko sreče, pa če kaj najdeš pošlji slike :) da jih ne bom samo jaz dražil


Sent from my iPad using Tapatalk

kragulj

Za vse tiste, ki verjamejo(ali ne verjamejo), da če gobo pogledaš, ne raste več....

Ta Pravi Gobar

Kragulj, koliko časa je minilo vmes ?

Sem bil danes malo na Pohorju - Areh.  Nula, niti ene divje ...

Lep pozdrav vsem

kragulj

Tako,kot piše na imenu fotografije:

Prvi posnetek je bil 8. junija dopoldan, druga pa včeraj, 10.junija popoldan. Tu je vidna rast cca 55-ih ur.

pajdo

tudi v halozah se počasi prebuja nabrano danes  ;D


mato2

Pozdrav preko tapatalk ne morem v to  temo lp mato

mato2

Pozdavleni tudi jaz se trudim v halozah

Poslano z mojega LG-K520 z uporabo Tapatalk


marjeta


Nekaj sva tudi midva našla. Večerja bo.

frodo

Citat od: blaz3k dne 11 Junij 2016, 13:43


824 g pohorskih jurčkov, pozor še vroči

Slika pa tudi taka, da pravzaprav težko kaj vidiš,..

Jagoda

Dober dan. Sem prišla malo pogledat, na katerih koncih se kaj dogaja  ;) No, pri nas, v "mojih hostah" bolj slabo, čeprav nekateri z Dolenjske, ki je dokaj širok pojem, sporočajo o gori jurčkov. Ne vem, če bi čisto zares verjela, ampak ok...je pa precej suho pri nas, ja, se mi zdi, da smo od vseh koncev SLO v zadnjem mesecu dobili najmanj dežja. Tako da bo treba najprej malo namočit, potem pa bo kaj.

Prvega sem sicer našla, to je bilo pa tudi vse  ;D

Čestitke vsem za najdbe in veliko gobarskih užitkov.

anica


Eno slikico od včeraj. Večina jurčkov je že na mreži. Lisičke so pa izredno lepe.

Pogrešam kakšno slikico od mojih goričkih gobarjev s severa. Moram priznati, da vam
tu in tam kakšnega jurčka tudi jaz ukradem. Gori je izredno namočeno, če bo konec tedna
vroče, bi lahko bilo kmalu "svašta".

LP A.

dras

Zdravo,

osrednji del goričkega je dal podobne izide kot so na vaši sliki Anica. Sem pa pred tednom dni našel prve (in edine) cigančke.

LP, Draš

Gobar88

Tudi jaz sem bil vceraj na gorickem ( meja z madzarsko ), na zalost brez jurckov je pa bilo kar nekaj lisick.




Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk


leamarija

Lep pozdrav vsem gobarji.Čestitke vsem  za lepo najdbo,tud sama sem že nekaj nabrala,me pa zanima če kdo nabira že kje nad 700m.Lp

rotor

Na mojih terenih, razen nekaj lisičk, nič...

Par današnjih slik: