Gobarjenje 2015

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2015, 11:52

Prejšnja tema - Naslednja tema

tomazex

Danes sem naso 2 pesti lisick, drugih gob ni, lani sem prvega jurcka naso 14. maja. Mogoce bojo zdaj ko bo polna luna.  ???

Triglav

Tudi okoli Tržiča so pričele rasti lisičke

LP Peter


Martin

 :P
Dans z mojo gobarila v domačih gozdovih našla sva kar lepo mladih lisičk drugih gob ni. No mislim da bo letos sezona v jeseni zelo dobra..... :-\ :-* :police:

Lp
Martin

Gobar88

Jaz se že veselim zdaj par toplih dni, mislim, da bo kar eksplozija v gozdu glede na to, da je dobro namočeno.

Poslano z mojega Samsung Galaxy S6 z uporabo Tapatalk


msimerus

Tudi na našem koncu počasi začenja , Janče


Sent from my iPhone using Tapatalk

msimerus

danes spet kontrola...Janče  :)

gal

Zdaj ste me zrajcal, grem jutri spet pogledat če je kaj zrastlo.

Prejšnji teden ni bilo še nič, popolno mrtvilo.

PrviProgram

Bil danes na Pohorju na višine med 380 m in 520 m. Trudil sem se 3 ure, ena mala lisička, drugače pa še nobenega življenja. Bom počakal še nekaj dni, potem pa zopet v izvidnico. Čas bi že bil :police:

robert11

pozdravljeni
bil v ponedeljek v gozdu. najdel golobice, lisičke ter polstenke. gobanov še žel ne.
bom konec tedna spet pogledal. sedaj pa bi res že morali pognat.
lp
robert

enastajerka

Tudi jaz v nedeljo našla samo to... rdečebetno polstenko in dva žveplena lepoluknjičarja...pa dve mali lisički, ki sem ju po nesreči pohodila - drugače ju ne bi pobrala, ker sta tolk majhni ;)

enastajerka

Pa še današnje gobice :) Pa mislim, da sem našla še rdečkasto mušnico - je v determinaciji ;)
Nisem edino sigurna katera golobica točno je tale zraven lisičk...?

mačka27

Gozdovi v okolici Šk. Loke še vedno počivajo  :-[ .

Vse presušeno niti ene samcate gobice. Je pa bil lep sprehod na čudovit sončen dan  ;) .


Gobar88

Enako na Goričkem, že tretji teden  zaporedoma sem šel pregledat terene in trenutno ni nobene gobe v gozdu...

Poslano z mojega Samsung Galaxy S6 z uporabo Tapatalk


robert11

Tudi danes v gozdu nisem našel jurckov. Je pa že veliko lisick. Tako da bo jutri dobra rižota.
Jurcki nas letos malo jezijo. Ampak enkrat bodo morali pognat....
Lp
Robert

dverbnik

Robert kaj te bo jezilo- vse pride ko napoči pravi čas