Gobarjenje 2013

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2013, 15:19

Prejšnja tema - Naslednja tema

janko

LP

Danes sem bil prijetno presenečen. Res je, da se hodil cci 4ur ampak se je splačalo.
Nižje ko sem šel več je bilo lepih gob. Našel celo lišičke. Na vrhu pa nič.
Gobarji jamrajo da gob ni.

Na mojem placu se dogaja. Starejši pa pravijo da gob ni. Super.

kepa


PanterLIV

ajezovnik hehe hvala za povabilo, bi vsekakor šel,  vendar kot mlad gobar (20 let ) verjetno najmlajši na tem forumu,  še nimam na voljo lastnega osebnega avtomobila, Ata mi pa avta za takšne terene ne da :P . Moj gobarski kompanjon pa na žalost čez teden nima časa... se pa definitivno srečamo in gremo skupaj čez čas ko mi bojo zadeve to dovolile  ;).

alenka29

Danes gobarila pod Žavcarjem.
Polno avtov, našla par jurčkov, marel in pol košare štorovk,
Nekaj se dogaja...
lp.

camellong

Pozdravljeni gobarji. Kljub številnim gobarjem je žena po cca. 15 minutah našla ta dva lepotca (1340g) in sva gobarski izlet že skoraj zaključila. Gobarila sva na Pohorju-smer Činžat višina nekje med 800-1000m. Lep pozdrav.


štajercMB

Alenka29...štorovke? Jaz sem bil v petek po službi...nadmorska višina okrog 600m...pa na ''klasičnih'' placih niti ene nisem videl...očitno ste imeli slano že? Malo mi je hitro za štorovke...

Lep gobarski pozdrav!


camellong

Kako pa je kaj proti Koroški, slišal sem, da gobe kar pridno rastejo-nisem še zasledil prispevka iz teh koncev in me zanima kako je kaj tam?
Lep gobarski pozdrav.

mdpohorje

Da še jaz dodam nekaj mojih fotk:






Lojze07

mdpohorje, kje pa si slikal/a te lepotce?  :-*

LP
Le hodi po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.

Lojze07

Ups, vse moje "prilimane" slike so s Pohorja - v tem tednu...

LP
Le hodi po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.

camellong


mdpohorje

Slikano je bilo na Pohorju, v bližini Areha.
Bom jutri dal še več fotk gor.

murrober

pozdravljeni
gobaril včerav v okolici treh kraljev, pa gobani še kar peridno rastejo, res pa da ni najt skoraj nobenih drugih gob. nekaj slik jurškov, ki se spretno skrivajo v travi.
lp
robert m.

Triglav

Včerajšni sprehod nad Tržičem poleg nekaj jurčkov sem našem dosedaj največjo marelo
Peter

ajezovnik

Danes izbral nižje predele, Ranče, Šestdobe :
rezultat....slabo...mladih gob skoraj ni. Rastejo pa marele !!! ;-)
Našel 5 marel in enga jurčka..za pohat bo ;-)

PanterLIV : piši, pa se zmeniva za čez teden, lahko greš z mano, te nekje poberem.

Lp, A