Gobarjenje na škofjeloškem

Začel/a Lukap8, 01 September 2012, 21:08

Prejšnja tema - Naslednja tema

Lukap8

Ker sem tudi sam iz škofjeloškega konca in vidim,da vas je nekaj tudi iz tukaj bi bilo super,da se tule malo pomenimo kdaj bomo šli kaj v akcijo :D
Luka Prezelj

Lukap8

Trenutno super zaliva gmajnico :) vreme bo tudi v prihajajočem tednu ugodno le glede lune ne vem točno ker sta dva primera ali pri padajoči ali rastoči luni :)
Luka Prezelj

gobarja

Jaz pa mislim da je tema gobarjenje na Gorenjskem cisto dovolj. Nevem zakaj kar ene teme odpirate ker ce bi bilo tko bi bilo tem 1010 hehe.
Pa brez zamere.

lp

Lukap8

oprosti bom spremenil ime teme,odpr sm jo zato ker sem jaz iz Poljanske doline,ki je pa že notranjska oz. osrednja Slovenija ... če te bo preveč motilo pa povej
Luka Prezelj

Lukap8

Luka Prezelj

borchyx

to je Gorenjska Luka prav ima ampak, še usseno pa je Gorenjske veliko več kot Škofje Loke, zato je to lahko nekakšna notranja skupina  8)

gobarja


kora

danes mi je soseda rekla da še ni prava luna za gobe ker je še polna in ko se bo začela manšat bodo začele gobe rast :D zemlja pa pa mora biti namočena v globino vsaj 30 cm :D začele bodo rasti čez kakšne 3 dni

borchyx


Lukap8

Kam gremo letos bolj na Žirovski vrh mogoče Brebovnica,Bačne,Brda ali pa proti obema Oselicama pravijo da super rastejo gobe .. zaenkrat slabo kaže mogoče je res suša požrla usadke gobic :(
Luka Prezelj

Lukap8

hmm sam res so gobe sedaj zelo zelo visoko.. kaj gremo na Blegoš??? hehe :laugh:
Luka Prezelj

kora

jst grem proti koncu tedna na blegoš mal nabirat :D

Lukap8

Jst pa proti Kladjam višina cca 900m nad morjem no bomo vidli če bo kaj upajmo da bo ;)

Drugače teden bo ravno pravi pomoje! ;)
Luka Prezelj

Lukap8

 A bomo tkole mi nabiral ta teden in naslednji teden kaj? hehe

http://www.youtube.com/watch?v=eBbeOANDeTw&feature=plcp

človek goba je tale italijan vse najde no jaz bi takega malega že zdavnaj pohodu :)
Luka Prezelj

snežka

Pravi užitek je gledati te posnetke. Škoda da ne razumem, kaj govori ta Italijan. Ga kdo razume?
Lep pozdrav vsem v upanju, da bomo skoraj v živo doživljali to, kar gledmo na posnetku!  :angel: :laugh:
Snežka