gobarji,kaj se dogaja?

Začel/a mary5, 21 Maj 2010, 20:01

Prejšnja tema - Naslednja tema

JANEZ L

#15
Lp!

??? ??? ???

Ali samo jaz kuham ali sem edini, ki sem pripravljen, deliti recepte in fotografije z drugimi...??? :-\

Lovski zdravo
Janez L


...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

JANEZ L

Lp!

Osnova je bila tekočina, ki se je natekla ob peki piščanca in zelenjave v pečici. Dodal sem jurčke in nekaj domače "vegete"...



... nato še riž in nastalo je tole...



Lovski zdravo
Janez L


...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

JANEZ L

Lp!

Danes so bila v planu rebrca divjega pujska... Kaj bi del zraven...? Prvo šel na krmišče za divje prašiče in vrgel nekaj koruze, nato nabral jurčke in hitro domov. Rebrca so bila že v marinadi iz domače "vegete". Na dno pekača malo olivnega olja, nato rebrca in zrezane jurčke, pa še malo češnjevega paradižnika, ki še pridno rdeči na domačem vrtu. Malo še posolim in za dve uri v pečico. Najprej eno uro na 150oC, nato pol, na 180oC in še pol na 200oC. Vse skupaj polival z osnovo, ki sem jo pripravil iz "vegete" in suhih dežnikaric, ki sem prelil z vrelo vodo.







Lovski zdravo
Janez L


...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

Nagi Bator

Sicer nisem navdusen nad divjacino, vendar zmeraj, ko gledam tvoje poste, ratam neznansko lacen  ;D

6ar

črno kosilo
sveže črne trobente v ponev, lahki ogenj, dušimo 4-5minut, dodamo kakšno žlico kisle smetane potem pa kombiniramo testenine, riž ... del trobent je šel na sušenje








6ar


JANEZ L

Lp!

Mljack... :D

Lovski zdravo
Janez L


...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

papa

Janez in vsi ostali res ste mojstri... ;) tudi sam se igram veliko v kuhinji le da tega ne pofotkam bom pa gotovo od zdaj naprej to delil tudi z vami.

lp papa

JANEZ L

#23
Lp!

Papa! Pozdravljam tvojo odločitev!

No tole je brez mesno, ena omakica, za zraven lahko le krompir ali riž in solata.

Por, gobe, gomoljna zelena...



Na olivnem olju prepražimo na kolobarje narezan por, ki ga rahlo solimo. Ko malo porumeni, dodamo gobe, zatem pa še na trakove zrezano gomoljno zeleno. Vse še malo osolimo.



Pred koncem dodamo nasekljan peteršilj, malo začinimo z mletim belim poprom in za piko na "i", dve veliki žlici kisle smetane... Še par minut vrenja i okusna priloga je tu...



Pa, Dober tek!

Lovski zdravo
Janez L


...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

JANEZ L

Lp!

Enostavno in okusno...



Pa, Dober tek!

Lovski zdravo
Janez L


...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...