katera goba je to

Začel/a lisjak, 20 Oktober 2008, 20:09

Prejšnja tema - Naslednja tema

slavko

Na prvi sliki je smrdljivi mavrahovec (Phalus impudicus), ki je mlad užiten. Velja tudi za zdravilno gobo.

Na drugi sliki pa so najverjetneje kar navadne žveplenjače (Hypholoma fasciculare), strupena. Če poznate žveplenjače, boste ugotovili, da imata navadna in opečnata grenak okus, sivolistna pa ne.

Lep pozdrav,
Slavko

JANEZ L

Lp!

So to morda (Russula amoenicolor) cistidolistne golobice? Niso pekoče.







Kaj pa je to zaena goba?





Lovski zdravo
Janez L


...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

slavko

Pri slikah golobic po mojem mnenju gre za olivno golobico (Russula olivacea), ki je užitna in ima zelo različne barve klobuka.

Pod golobicami pa sta sliki žametne podvihanke (Paxillus atrotomentosus), ki je sicer užitna goba, vendar primerna za mešanje z drugimi vrstami.

Lep pozdrav,
Slavko

olinad

Janez, pri žametni podvihanki ti vseeno svetujem, da jo poskusiš  samo malo in mislim, da bo še tisto preveč, ker je vsaj meni, ogabnega okusa. Poskusil sem jo samo enkrat  in nikoli več.

Lep pozdrav

slavko

Zapis užitna še ne pomeni, da je goba tudi okusna. Podobno, kot neužitna še ne pomeni, da je strupena.

Nekatere gobe, ki so označene za neužitne, imajo pomembno mesto v medicini. Tudi mekinasta mlečnica (Lactarius helvus) ima oznako neužitna, a je posušena za začimbo zelo okusna goba (v zelo malih količinah).

Vendar moramo vedeti, da je okus zelo individualen. Kar je enemu všeč, morda drugi sploh ne bi okusil.

Žametna podvihanka je torej užitna, vendar uporabniku Olinadu definitivno ne tekne. V našem društvu jo nekateri vlagajo in jim je okus všeč. Seveda pa je treba pobirati mlade gobe (ko so robovi klobuka še spodviti navzdol).

Lep pozdrav,
Slavko

lisjak

#275



A-IMG_3809


A-IMG_3802


A-IMG_3801


A-IMG_3806


A-IMG_3810


B-IMG_3778


B-IMG_3777


B-IMG_3770


B-IMG_3764


B-IMG_3761


B-IMG_3759


B-IMG_3780


B-IMG_3781


C-IMG_3833


C-IMG_3832


D-IMG_3712


D-IMG_3713

Kaj je na slikah ?
A - največja je bila visoka nad 15 cm, prijetnega vonja, na prvi pogled pa podobna zelo veliki lisički
     morda lisičkovec ali pa oljkov livkar
B - kakšna polževka ?
C - Russula nigricans, Črneča golobica ?
D - Gyroporus castaneus, Rjavi bledotrosnik ?

Grega

Pozdravljeni po dolgem času :)

Včeraj sem malo gobaril in nabral še par golobic (slikice spodaj). Zanima me pa za katero vrsto bi lahko šlo (glede užitnosti pri golobicah vem kako je). Zanima me tudi kakšne so tipične lastnosti roda golobic, da se slučajno kdaj nebi zmotil in probaval ostalih gob.




Hvala in LP

slavko

Lisjak, na slikah A je nekoliko starejši oljkov livkar (Omphalotus olearius), strupen.

Na slikah B je pesniška polževka (Hygrophorus poetarum), užitna.

Na slikah C je črneča golobica (Russula nigricans), neužitna.

Na slikah D pa je rjavi bledotrosnik (Gyroporus castaneus), užitna, vendar zaščitena vrsta gobe.

Lep pozdrav,
Slavko

slavko

Grega, našli ste modrikasto golobico (Russula cyanoxantha), ki je užitna in okusna goba.

Za rod golobic je značilno, da imajo klobuke različnih barv, bet brez obročka in dnišče beta, ki se zaključi bolj ali manj korenasto ter nikoli nima lupine. Golobice lahko imajo lističe belih barv ali celo paleto okrastih barv. Slednje so večinoma pogojno užitne, med tistimi z belimi lističi pa je veliko najokusnejših golobic, žal pa tudi strupenih, če meso peče.

V rodu golobic je okoli 200 vrst in so precej zahtevne za določanje.

Lep pozdrav,
Slavko

ch3ch2oh


slavko

Goba 1 bo dišeča sehlica (Marasmius oreades), užitna in okusna goba, pogosta na travnikih.

Goba 2 pa bo najverjetneje ena od gologlavk (Psilocybe), morda gnojeva gologlavka (Psilocybe merdaria), strupena.

Lep pozdrav,
Slavko

ch3ch2oh

Slavko ali je  za P. merdaria nujno, da raste direktno na iztrebkih?

slavko

Praviloma raste na iztrebkih, ni pa nujno. Smo jih že našli v travi, kjer so verjetno nekoč bili iztrebki.

Lep pozdrav,
Slavko

ch3ch2oh


slavko

Vaša neznanka je šopasta korenovka (Collybia confluens), užitna, primerna za mešanje z drugimi vrstami.

Lep pozdrav,
Slavko