Gobarjenje 2012

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2012, 18:35

Prejšnja tema - Naslednja tema

janko

LP

Danes pa je končno bil moj dan.
Poleg vseh gobanov in ostalih gljiv s katerimi smo to jesen več kot obdarjeni sem končno našel tudi Lišičke.
Danes sem našel tudi nekaj gobanov in zelo velike "Turke ". Lišičke so končno tudi prišle...
Ni jih bilo veliko so pa bile zato bolj slastne na krožniku. Jutri grem pregledat še kak drug teren.

Janko

BORISAN12

Katera  goba  je  to ??

BORISAN12

Katera  goba  je  to ?

BORISAN12

Današnji..

slavko

Na posnetku so milnate kolobarnice (Tricholoma saponaceum), pogojno užitne, vendar teh gob ne bi priporočal uživati.

Lep pozdrav,
Slavko

BORISAN12

Slavko ,  hvala ,saj  jih  nisem  mislil  uživat , vendar  me  je  zanimalo  kaj  je.

robertino

Citat od: robertino dne 19 Oktober 2012, 20:32
Citat od: slavko dne 19 Oktober 2012, 05:45
robertino, na posnetkih je goba iz rodu hrčkov (Gyromitra). Nekoliko podoben je pomladanskemu hrčku (Gyromitra esculenta), ki raste zgodaj pomladi. Prosim vas, če lahko gobo posušite in nam jo pošljete v naše društvo (Gobarsko društvo Lisička Maribor, Preradovičeva 1, 2000 Maribor), da bi jo natančneje preučili.

Lep pozdrav,
Slavko

Bom poslal par gob.
Kako naj jih posušim - v pečici na cca 60 stopinj Celzija?

Vzorčne gobe sem (po)sušil.
Dve manjši sta suhi, ena večja pa le na pol, ker je bil smrad v kuhinji prehud, da bi mi žena pustila sušenje do konca.

Zapakiral ihh bom ločeno in vam jih poslal.

slavko

Zahvaljujemn se za sušenje. Goba je nenavadna za ta čas, še bolj pa, ker je zrasla na travniku. Res me zanima katera vrsta je.

Lep pozdrav,
Slavko

blaz

Pozdravljeni!

Danes sem nabral veliko kozjenogih mesnatovcev. Ali kdo ve zakaj je potrebno rjave luske s klobuka odstraniti?

Hvala

Nagi Bator

Citat od: blaz dne 21 Oktober 2012, 19:41
Pozdravljeni!

Danes sem nabral veliko kozjenogih mesnatovcev. Ali kdo ve zakaj je potrebno rjave luske s klobuka odstraniti?

Hvala

To sem tudi sam vprasal v drugi temi.
Ti pa lahko povem, da se nikdar nisem odstranjeval teh lusk.
Pravzaprav sem mnenja, da te luske naredijo to gobo se okusnejso, ampak to je subjektivno mnenje.

slavko

blaz, luskice na gobah običajno odstranjuejmo bodisi iz estetskih razlogov, pri nekaterih vrstah gob luskice povzročijo nekoliko grenak priokus.

Lep pozdrav,
Slavko

mihab

nižinski gozd okolica Maribora, nabrali nekaj velikih lisičk, borov glivec, razne polstenke, ledenke in česnovke
listje v gozdu dokaj vlažno, gobic polno. Bili dan prej na Arehu, suho kot poper in toplo kot sredi poletja


Tič

Pri možkih (kozjeglavi mesnatovec), tudi jaz ne odstranim lusk. Kod samostojno jed jih ne uporabljam. Porabim jih v mešanici gob za juhe in omake.

Še malo bom napisal, kaj sem v zadnjem času opazil v gozdu.

Prejšnji konec tedna je bila izjemna rast poletnih gobanov na osojni strani mojih rastišč. Zanimivo je bilo, da so bili vsi brez črvov. Tudi dva prelepa zdrava velikana. Tudi golobic je bilo veliko, izjemno lepih in zdravih.
Od zanimivih so rastle še: »pesniške polževke, zajetne polževke, golobičje kolobarnice, rumeni gobani, dežniki, sirovke ... «

Ta konec tedna je rast gobanov pojenjala. Pojavile pa so se: »črne trobente, prstene kolobarnice, zelenke in nekaj lisičk.« Tudi nekaj velikih kolonij sivorumenih mraznic sem videl. Na travniku sem opazil lepo skupino poznih livk. Na robu gozda pa nekaj dežnikov. Eden, že skoraj povem odprt, je zadoščal za 3 osebe. Že nekaj let nisem našel tako velikega in mesnatega.

Seveda je večina omenjenih gob ostala kar lepo na svojih rastiščih.

L. P.: Tič


dverbnik

Katera je to goba- Zdi se mi okusna kar nekaj jih raste po travniku
Hvala

slavko

Na posnetku je jesenski loputar (Helvella crispa), užiten.

Lep pozdrav,
Slavko