Gobarjenje 2014

Začel/a kragulj, 01 Januar 2014, 21:18

Prejšnja tema - Naslednja tema

Martin

 ;)

Pozdrav danes gobaril na zelo dobrem terenu gob je a vse zanič gnilo črvivo.

Alenka-
res je zlato zeleno laguno imam ja no če po barvi sklepamo drugač pa po tablici me prepoznaš-MB GOBAN-.
Kje si me pa srečala.

lp
Martin

alenkam1984

Ej iz šentilja te poznam. V šolo smo hodli skupaj menda. Pa full dostikrat te vidim Martin;)

alenkam1984

Martin na križišču. Šel si mimo štajerskega hrama proti avtocesti za mb. Bilo je v sredo v dopoldanskih urah;)

mudla

Čudoviti pogledi - skoraj preveč pocukrano. Lp





štajercMB

nekaj malega od včeraj, po šihtu...2 uri, potem pa se je stemnilo...

http://shrani.najdi.si/?12/BJ/3n2oFfFE/img12351.jpg

robert11

pozdravljeni
ja res, če greš po šihtu (če delaš do 16 ure) se res hitro stemni v gozdu.
včeraj v halozah nabral veliko lisičk. še najbolj pa sem bil vesel cigančkov. samo jih je še zaenkrat malo.
lp
robert

mdpohorje


Martin

 ;)

pozdrav
Dans šel za dve urci v domače gozdove našel res lepe kozjenoge mesnatovce.
Kako pa je kaj na pohorju MATEJ-si bil včeri gor.

Alenka- a tako hja pr štajerskem hramu ja tam sem dost ja če me kje srečaš me pa ustavi bova kako rekla :-\ :angel:

Lp
Martin

alenkam1984

Martin danes sem te v šumi.
V živo zeleni jakni sem bila, tečna in premražena. Pa nisem te htela ogovorit, ker so mi vsi šli na živce danes. ;) pa full sem moža mojega klicala, hehe;)))

mato2

Hehe danes pa je blo res mrzlo in mokro v gozdu nabralo se je pa tudi sicer 10 metrov pred sebe nisem vido ker je bla taka megla. rezultat je biu ena polna košara jurčkov s tem da sem jemau res samo ta lepše.

Martin pri M. domu se je kar najdlo in pa na klopnem vrhu na prečki pa je blo bol bogo.  lp mato

Ta Pravi Gobar

Mato2  

Si bil kje blizu Areha ?  Tam sem same od polžev požrte videl. Bogo, bogo.  So tvoji zdravi, nič polž, nič črv ?

FOCA

Za juhco bo, ha  ?

LP, TPG   :)

mato2

Moji tereni so v okolici klopnega vrha in Šumika. Najlepše gobe so zdaj v sami smreki, kjer je zemla mehka da rastejo pod zemlo ker kakor raste cela goba na vrhu je pojedena in take sem iz večine puščau kar se mi je zdelo da ni za rabo sem vse razrezo . lp mato

kragulj

Serija borovih....
lp,

gal

Pri nas pa ni jurčkov skoraj nič, se je pa šampinjonom čisto odpeljalo. Rastejo kot nori. Slikca od srede ta teden. Sva imela dve košarici sabo, pa ko sta bili obe polni sva obrnila domov.


robert11

pozdravljen gal
na tej sliki ni videt šampinjonov! na sliki so cigančki oz. pšenična poprhnjenka (http://www.gobe.si/Gobe/RozitesCaperata)
je pa lepa najdba, jaz sem jih včeraj našel le nekaj.
lp
robert