Težave s spletno stranjo

Začel/a slavko, 03 Oktober 2012, 06:07

Prejšnja tema - Naslednja tema

slavko

Včeraj je prišlo do izpada spletne strani zaradi težav s strežniki pri ponudniku spletnih storitev. Za nastalo situacijo se opravičujemo.

Lep pozdrav,
Slavko

snežka

Spoštovani gospod Slavko!

Res lepa hvala za vašo prijazno informacijo! Hvala tudi, ker vsak dan sledite vsebini na forumu in sproti odgovarjate. :)
Moram priznati, da se je en dan "dalo vzdržati" brez foruma, čeprav ga prebiram večkrat dnevno.

Prosim samo še za informacijo v katerem času boste prisotni (dosegljivi za informacije) na razstavi gob v Qulandiji?

Lep pozdrav Snežka!

vicac

Jaz pa mislim da so bile težave že v večernih urah v soboto, nedeljo in ponedeljek, pa se mi je zdelo da zaradi naše prevelike aktivnosti. Stran se je sesula sredi oddaje posta. Moram priznati da je zelo žalostno po večerih, ko je stran nedostopna. Vsaj jaz jo zelo zelo pogrešam.

snežka

Vicac,
imate prav. Tudi jaz sem ugotovila enako kot vi, vendar sem bila prepričana, da gre za preobremenjenost, pa nisem želela tako natačno pisati.
Ta forum je prava hrana za dušo  :angel:, zato ga res pogrešam, če ne deluje nekaj ur.
Lep pozdrav!

Nagi Bator

Se vedno nekaj zeza.
Dva dni nazaj pa je bil kar cel server offline, ne samo stran.

slavko

Me veseli, da smo s forumom zadeli vaše želje. Bomo se trudili še naprej. Upam, da pri ponudniku spletnih storitev ne bo več toliko težav. Pred nekaj meseci so aktivirali nove strežnike, pa se mi zdi, da še se niso dobro "ogreli".

snežka, razstava v Qlandiji bo v delovnem času centra. V petek s kolegom postavljava razstavo in bom do popoldneva zagotovo tam. V soboto pa malo dopoldne in bolj popoldne. Tudi v nedeljo bom tam, ker moramo ob 15.00 uri pospraviti. Če me ne bo na razstavi, pa me lahko dobite na društveni mobitel, 040 717 995.

Lep pozdrav,
Slavko

snežka

G. Slavko, hvala za informacije. Se vidimo na razstavi.
Lp

Lojze07

Težave pa občasno kar trajajo...

Trenutno ni možno nalaganje slik.  ???

LP
Le hodi po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.

JANEZ L

Lp!

Lojze, jaz jih prek TinyPic, pa zmanjšam na 800x600, saj veš, tistih "pikslov"...pa kar gre.



A ja, tole je pa osnova za gobovo rižoto... Tale "rajž" sem pa še jaz jedel... A "vočš" recept?

Lovski zdravo
Janez L


...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

Lojze07

 ??? Na recepte se spoznam podobno kot na računalniško tehnologijo - torej bolj "švoh"..  :'(

So pa vse tvoje fotke krasne, in mnoge tudi, podobno kot tvoji recepti, naravnost "sočne".

Sem jih kar pogrešal...

Vse dobro.

LP
Le hodi po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.