Gobarjenje 2018

Začel/a klavir, 07 Januar 2018, 13:00

Prejšnja tema - Naslednja tema

Gobarka89

Čudovite slikice.Še vedno se najdejo :angel:
   
      Lp
  Gobarka89

Gobarka89

 :angel:

kelencm

Pozdravljeni, mene pa zanima ali se rastejo sivke v tem vremenu. rad bi vedel ali sedaj v tem vremenu rasrejo v nizinah ali na pobocjih in katero pobocje je sedaj tisto da je dovolj toplo. ali je to juzno oziroma jugo zahodno. In sedveda ali v gostem gozdu ali tam kjer je bolj redki gozd da pride sonce in segreje tla.

Za odgovor se vam zahvaljujem.

lp
marjan

slavko

Za sivke oz. zimske kolobarnice je še skoraj malce pretoplo. Ponekod sicer že rastejo. Deževje, ki je napovedano in znižanje temperature, bo gotovo primerni sprožilec za bolj intenzivno rast kolobarnic.

Lep pozdrav,
Slavko

Triglav

 Pozdravljeni

počasna

čudovit dan ... 18 lepih jurčkov

celjanka

Pocasna,kje pa ti to nabiras?

počasna

Citat od: celjanka dne 26 Oktober 2018, 19:44
Pocasna,kje pa ti to nabiras?

pod vzpenjačo na Pohorje in med kolesarskimi progami ... tam, kjer nihče ne upa hodit

celjanka

Res pohvale vredno.Glede na to,da je pri nas vse suho,se se toliko bolj razveselimo vseh vasih slik,ko kaj najdete.Kar tako naprej

robert11

pozdravljeni
zanimivo da se gozdovi v nekaj dneh tako posušijo. jurčki so čisto suhi, celo nekateri kape ločijo od trosovnice, tusi mušnice so suhe.
najbolj pa sem bil vesel štorovk, ki sem jih videl kar iz avta ne eni jablani. pa čudovito mlade so bile.
lp, robert

everton

Še vedno se nekaj najde.  ;D Te fotografije so sicer od četrtka,zdaj bo pa konec, se mi zdi. :'(
Lp












janko

Citat od: everton dne 27 Oktober 2018, 16:52
Še vedno se nekaj najde.  ;D Te fotografije so sicer od četrtka,zdaj bo pa konec, se mi zdi. :'(
Lp














Na kateri višini si nabiral.

Janko

janko

LP

Everton dej prosim slike na forum. Lepše so...

Janko

everton

Citat od: janko dne 27 Oktober 2018, 21:50
LP

Everton dej prosim slike na forum. Lepše so...

Janko

Ne razumem kaj misliš.Ali ni tukaj forum?Drugače pa,te jurčke sem nabiral na cca 400 - 500m višine.
Lp

everton

Evo  ;D