Gobarjenje 2017

Začel/a klavir, 01 Januar 2017, 00:44

Prejšnja tema - Naslednja tema

klavir

Na Pohorju zdaj gobe so, v nižinah jih pa še nekaj časa ne bo, ker spet prihaja vročina (kolikič letos že in še? :-\)

Triglav

Moje današnje presenečenj v bližini Tržiča, poleg nekaj lisičk.
LP Peter

Ta Pravi Gobar

Klavir daj Fotke da malo pogledamo.  Sem bil danes tam, kakih 15 Juretov, pa Žametasti, Bisernic je precej ...  Saj če ne bi hodil tja kjer jih zdaj 100 gre po hribu bi še kaj več našel, pa dobro, saj ne jamram.  Drugače kar mokro, vendar je moralo biti ogromno gobarjev - komaj najdem kak kotiček kjer še niso prečesali - evo fotka ta velika ima  350 g in zdrava.  Ostale sem vse dal prijateljem  :)

gal

Jaz sem šel včeraj v hosto, nič od nič. Okolica Ljubljane - Sostro je pa lokacija

schmex

S kolegom sva za vikend poskusila sreco na gorenjski visini okoli 1500m. Jurckov ni bilo na spregled, vendar nisva obupala in po kar nekaj prehojenih kilometrih se nama je le prikazala gozdna vila. Rezultat: vsak malo cez normo lisick

Poslano z mojega Pixel z uporabo Tapatalk


RaxhXephon1

Uau!

Morem tudi sam še kaj v gozd pa med relacijo služba-mali otroci nikjer ne ostane kakšna urica.

leamarija

Haj gobarji!
Se bolj slabo dogaja
danes sem bila na
svojih placih okolica
Zalca pa komi dvaa
jurcka neki golobic in
to je tudi vse

Jurčekkk

Pozdravljeni, a že kaj raste na Pohorju ...pa v Zgornje Savinjski ...

LP

Ta Pravi Gobar

#293
Jurčekkkk ...  pol pa nisi bil med tistimi tisoči ki zadnje dva tedna brijejo po Pohorju ?

Je treba dost prehodit za par komadov ...  Je pa kolega našel  200 komadov čist drugje me zanima kdaj bo javil ... včeraj je soseda bila pri enem ki je nabral 17 kg in jih prodaja po 6.- eur kg ... vsak drugi dan jih ima po 3 - 4 košare Jurčkov ... ???

Leamarija, moje sožalje ...  :)

Jurčekkk

Uhhh...200 kom....vsaka čast ..ne nisem še bil letos ...samo na "hlajenju" u najbolj vroči soboti Avgusta bli na Pohorju...

Hvala za odgovor ..

rene

Jureti rastejo samo ne hodit na place ob cesti, ker jih neboš nič našel. Tudi sam lahko potrdim, da rastejo na posameznih delih konkretno. Znanec v torek nabral 150 komadov v 3 urah.
Lp  :)

jurčkoljub

Edn govori nekaj o 200 komadih, drugi govori o 150 komadih, nobeden pa ne pove kje je to bilo. Jaz lahko povem, da sem bil na Pohorju pa nič posebnega.Najde se tu pa tam kakšen jura in to je to.

muzikus



Prosim za kontakt tega, ki jih prodaja.

lp, boris

uli

Lep pozdrav
dokler ni slik so to samo ribiške finte in laži

rotor

#299
Par slik z današnjega potepa po suhi hosti.


















https://www.flickr.com/photos/155653468@N08/albums/72157685517092434