Gobarjenje 2020

Začel/a klavir, 04 Januar 2020, 17:15

Prejšnja tema - Naslednja tema

TopCat

Poročilo s petkovega gobarjena v enem od osrednjegorenjskih gozdov.

Gobice lepo poganjajo. Tudi pestrost oziroma raznovrstnost je zadovoljiva. Tako, da se lahko košaro do dovoljene bere zelo hitro napolni. Sam sem jo kljub temu, da me je iz gozda pregnal močan naliv, ki je zalil tako mene kot gobe.  :laugh:   ;D Prevladujejo pa lisičke.

Vse dobro in uspešno gobarjenje vsem!

gorenc

Citat od: kobanc dne 27 Julij 2020, 08:17
Gorenc, komentar ni bil mišljen za Koroško, ampak za "moje konce". Lp
Pozdravljeni
Ne vem od kod ste ampak iz tega dela Koroške kjer sem bil oziroma smo bili je bilo kot na "tržnici" od lisičk do ...kar sedaj raste. Màlo sem upal da bi dobil tudi borovo grivo a je ni bilo mogoče prezgodaj in glede na nadmorsko višino tudi ..840 nadmorske višine.
Upajmo da bo vse povsod lepa gobarska sezona in da se naužijemo gozdnih dobrot.
Lep gobarski pozdrav

kobanc

Vroče je bilo danes v gozdu, še posebej, ker običajno združim trening (danes 797 višincev) z iskanjem gob.
Nekaj današnjih, slabe kvalitete.

kobanc

Borov glivec se že najde.

Triglav

Juríček današnjega popoldneva
LP Peter

rotor


Kvader

Lepa fotografija Rotor. Če bi ujel še malo več kapljic bi v fotko ujel še čas. Lahko si predstavljam jutranje rosne kapljice ali tik po dežju.  Delata pa narava in fotoshop čudeže. Ampak original je samo eden. Tudi okvir se prilega fotki.

LP Andrej

Triglav

Poletní osamelec
LP Peter

rotor


igor67


BORISAN12


Triglav

Pozdravljen Igor67
Ko nalagate fotografije bi bilo dobro, dá bi pogledali ali vám je uspelo slike tudi dejansko naložiti, puščati prazeň prostor, ní najbolj.
LP Peter

thinkblue

Amanita ;) Čudovita ;)

as

Naslednji teden bom v Banovcih, so v bližini kakšni gobarski tereni?

kobanc

thinkblue, krasna slika.