Gobarjenje 2018

Začel/a klavir, 07 Januar 2018, 13:00

Prejšnja tema - Naslednja tema

Martin

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Gobarjev je blo kar nekaj zalivalo me je pa od jutra pa celo gobarjenje že v temi sem bil na koroškem in že v temi tud našel gobe. Tam sem gobaril dobri dve uri potem sem šel na pohorje čez lovrenc proti pesku megla je bla nenormalna bil je super gobarski dan

LP

Martin

 :-* :-* :-* :-*


Martin

 ;)

Gobarka 89...kar pojdita gobarit ja tud višje se najde ................................... :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Sam sem našel vse v iglovju in v travi .listje nula

LP

Martin

 ;D ;D ;D ;D ;D
Slim Shady..... kaj pa je tebe doletelo strela ko je grmelo .........ti nisi nikol na fb...............................heh nena se hudiri vse bo ok gobe pa tud bodo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



GOBAN

Gobarka89

Ooo Martin lepo,končno slikice :o :angel:

Martin

 :o
Hja treba je malo slikat sem pa našel zelo veliko borovih glivcov lepih mladih .......jurčki pa tud čist čist majhni ven plazijo



dverbnik

ja v Vitanju je kar polno lisičk

TopCat

Bravo Martin!!!  :o  8)  :D

Slim Shady

Ni bil moj namen da bi koga zbodel, se pa na tovrstni nizek nivo komuniciranja ne bom odzival to veliko pove o
človeku. Pa lepo bero vsem pričakujem večje količine gob po 9 Septembru kajti takrat bo prazna luna oziroma
mlaj...

robert11

pozdravljeni
danes sem bil ponovno v haloških gozdovih. pa ponovno nič od nič razen ene same marele.
kaj se tiče pohorja pa je res na fb veliko slik in poročanj o gobanih. prednost fb je ta, da zelo enostavno naložiš plike in kaj pokomentiraš kar že v gozdu še si hiter.
bom moral na pohorje pogledat. mogoče za vikend če ne bo preveč deževalo oz. če se mi bo dalo po mariborskem teku še na pohorje.
lp
robert

sistemc

Vsem tistim, ki zagovarjate FaceBook... Seveda ima vsak pravico, da je na kateremkoli družabnem omrežju, temu nihče ne oporeka, pa vendar... V ta forum lastnik in upravljalci vlagajo zelo veliko truda, na njihovo mnenje ter determinacijo se vedno lahko v celoti zanesete in nekako ni ravno primerno ali pošteno, da se tukaj reklamira druge skupine ali druge spletne strani.

Poenostavljeno rečeno: predstavljajte si, da imate lastno restavracijo in gostje v njej reklamirajo, da je drugje boljše (čeprav v konkretne primeru temu ni tako) in da se več dogaja drugje...

Z odličnim spoštovanjem,

Janko



V resničnem življenju se v splošnem držimo zakonov in pravil. V virtualnem okolju pa se zdi, da nas ne morejo kaznovati, če kršimo pravila. Splošna etična pravila veljajo tudi na internetu.

blaz3k

#296
Citat od: robert11 dne 03 September 2018, 20:39
pozdravljeni
danes sem bil ponovno v haloških gozdovih. pa ponovno nič od nič razen ene same marele.
kaj se tiče pohorja pa je res na fb veliko slik in poročanj o gobanih. prednost fb je ta, da zelo enostavno naložiš plike in kaj pokomentiraš kar že v gozdu še si hiter.
bom moral na pohorje pogledat. mogoče za vikend če ne bo preveč deževalo oz. če se mi bo dalo po mariborskem teku še na pohorje.
lp
robert

...ja tu na tem portalu uredite da se bo dalo objavljat slike z več piksli drugače se bomo preselili na Fb. Saj lahko dodate kako opcijo ki bo sama prikrojila slike vašim zahtevam, sedaj ima vsak telefon take piksle da se vam ne more niti približat.

blaz3k


slavko

Citat od: blaz3k dne 03 September 2018, 21:39
Citat od: robert11 dne 03 September 2018, 20:39
pozdravljeni
danes sem bil ponovno v haloških gozdovih. pa ponovno nič od nič razen ene same marele.
kaj se tiče pohorja pa je res na fb veliko slik in poročanj o gobanih. prednost fb je ta, da zelo enostavno naložiš plike in kaj pokomentiraš kar že v gozdu še si hiter.
bom moral na pohorje pogledat. mogoče za vikend če ne bo preveč deževalo oz. če se mi bo dalo po mariborskem teku še na pohorje.
lp
robert

...ja tu na tem portalu uredite da se bo dalo objavljat slike z več piksli drugače se bomo preselili na Fb. Saj lahko dodate kako opcijo ki bo sama prikrojila slike vašim zahtevam, sedaj ima vsak telefon take piksle da se vam ne more niti približat.

Spoštovani blaz3k,

ne vidimo potrebe po slikah z več piksli. Že s 30 kB lahko naložite sliko 1280*960, ki je dobre kvalitete in ta velikost izpolni cel ekran; primer je recimo ta slika, http://www.gobe.si/forum/index.php?topic=828.msg20403#msg20403.

Če pa kdo želi shraniti večje slike, lahko uporabi katerikoli eksterni servis, recimo http:/7shrani.si, https://imgur.com/upload ali katerega drugega.

Ta forum ne nudi takih ugodnosti, kot jih ponuja FB. Namen foruma je osveščanje in informiranje o gobah. Glede na odziv sklepamo, da smo to dosegli.

Lep pozdrav,
Slavko


blaz3k



Slavko moj telefon ima najmanjšo opcijo 5 Mb in pri vas ne morem objavit nikakor. Če vaše tehnično osebje ni sposobno rešit težave  poiščite pomoč  ali jih pa zamenjajte, čas gre naprej.