Gobarjenje na gorenjskem

Začel/a gobarja, 07 Junij 2012, 10:01

Prejšnja tema - Naslednja tema

Gorenjec

Gob v dolini  Jelendol - skoraj same padajo v košaro .... :D

buco

Gob na gorenskem kar dosti,inšpektorica pa je aktivna vsak dan :)
Dela na Jezerskem,Pokljuki,Tržiču.....

mačka27

Citat od: Gorenjec dne 09 September 2013, 13:05
Gob v dolini  Jelendol - skoraj same padajo v košaro .... :D

Jest sem pa bla po svojih terenih v torek, sosed pa včeraj....oba sva se strinjala, da je na različnih punktih tu okoli nula....oz. gobe so, sam so stare in piškave, tako da je večina ostala kar tam..... :-\ ....  kar pa je bilo nabranega, pa sem jih tud kar tam očistila tko da je bilo po mojem v enih 2h urah za dobro kilco "bere"..

Prejšnji teden je bil bum....v četrtek mislim da.... v petek sem se odpravila na "jurčkove terene".....naletela skor na celo avtocesto gobarjev... lani sem hodila vsak dan pa kaj takega nisem doživela... bo treba nove punkte iskat... :-\

rutarjan

Tudi na zgornjem Gorenjskem se je gobje rastje odločilo za "štrajk",in nočejo na plano-bojda čakajo na prijetnejše temperature ;)

Gorenjec

Sedaj bodo prišle na palno zdravi , črni :D oz ajdovčki . Bera je še vedno omejena na dve kilce ;)!

foca

Na gorenjskem še vedno zelo dobro rastejo gobe  ;D
Včeraj popoldne.

Dones dopoldne.

Lp

Ta Pravi Gobar

FOCA, PA GROZDJE, TO PA JE KOLIČINA, MADONA ...

VAS NI STRAH DAVČNE, KI ZDAJ BOLJ KOT KDAJKOLI RAZTURAVA ?

TO JE ZA 300 - 500 EUR GOB NA KUPU, MIMOGREDE  :police:

;)

foca

Citat od: Ta Pravi Gobar dne 13 September 2013, 20:11
FOCA, PA GROZDJE, TO PA JE KOLIČINA, MADONA ...

VAS NI STRAH DAVČNE, KI ZDAJ BOLJ KOT KDAJKOLI RAZTURAVA ?

TO JE ZA 300 - 500 EUR GOB NA KUPU, MIMOGREDE  :police:

;)


Hehe  :) Nikogar se ne bojim razen medveda  ;D Na terenih kjer nabiram zaenkrat še nisem srečal nobenih inšpektorjev, policistov,... Edino če bi me vstavili po poti domov  ???

Aja pa še slikca od dones  :D

Lp

Ta Pravi Gobar

Foca   :o :o :o

Vsaka čast, glavni si, ni para ... Tvoji gozdovi so zgleda imeli idealne pogoje, Pohorje pa spet zmrzuje, phe ...

Lp

j4n3z3k

Pozdrav!

Kako je z gobam v okolici Starega vrha ?
Ve kdo mogoče ?
lp

foca

Citat od: Ta Pravi Gobar dne 15 September 2013, 09:09
Foca   :o :o :o

Vsaka čast, glavni si, ni para ... Tvoji gozdovi so zgleda imeli idealne pogoje, Pohorje pa spet zmrzuje, phe ...

Lp


Hvala :)

Evo še ena slikca od dones :) Gobe še vedno pridno rastejo  ;D

Lp

marelar

Foca lep ulov ;D, ker konc gorenjske

MIČO

Zdravo

Danes popoldne sem gobaril v Karavankah(na Gorenjskem) do 1200 mnv in nabral polno košarico!Rastli šo predvsem veliki jurčki,majhnih skoraj ni bilo.


lp MIČO

Natka

Danes dopoldne Pokljuka, 9 kilc, med njimi taki mutirani velikani  :o

mimimimi

Natka, ali ni to malo za nos privlečena fotografija, tako kot iz Rusije? Lepo bi bilo, če je to realna slika, ampak pri nas skoraj nerealna! ;)