Gobarjenje 2017

Začel/a klavir, 01 Januar 2017, 00:44

Prejšnja tema - Naslednja tema

počasna

Citat od: rotor dne 28 September 2017, 15:49
Citat od: sabincica dne 28 September 2017, 15:39
Rotor....kot vedno res res fescinantne slike! Prav ne morm se jih nagledat.
Lp  ;)

sabincica, sem vesel pohvale...ampak, meni se ne zdijo nič posebnega :)


res prekrasne fotke, nekaj čisto drugega kot Blažev džumbus  ::)

PravaBiBa

#616
Ker zaradi prehlada prejšnji teden nisem nabirala na Pohorju me zanima ali je nad 1200 m še kaj rasti ali bi zastonj gor vozila? Sem pa danes šla na res kratek sprehod po dolinskih gozdovih in ne morem verjet koliko vijoličnih kolesnic letos raste, tukaj je mogoče 1/20 najdenih.

Andrej Banko

PravaBiBa, ali niso tole vijolične koprenke ?

Ja, jaz sem jih danes tudi videl preko sto. Na enem mestu, približno 3x3 metre, jih je bilo verjetno okoli 50.

sistemc

Citat od: počasna dne 27 September 2017, 19:55
imam težave s to košaro, ker ko je bolj polna, me roka boli, po Pohorju pa kar strmi tereni ... a obstaja kakšen košek za gobarje?

Cenjena Počasna,

Vaše vprašanje me je morilo, nisem mogel spati ter tuhtal in tuhtal - sočloveku je potrebno pomagati, ko je ta v stiski. Če pa gre za gobarja ali gobarko, še toliko bolj.

Spodaj je morda prava rešitev za vas.

Z odličnim spoštovanjem,

Janko


V resničnem življenju se v splošnem držimo zakonov in pravil. V virtualnem okolju pa se zdi, da nas ne morejo kaznovati, če kršimo pravila. Splošna etična pravila veljajo tudi na internetu.

počasna

Citat od: sistemc dne 28 September 2017, 22:44
Citat od: počasna dne 27 September 2017, 19:55
imam težave s to košaro, ker ko je bolj polna, me roka boli, po Pohorju pa kar strmi tereni ... a obstaja kakšen košek za gobarje?

Cenjena Počasna,

Vaše vprašanje me je morilo, nisem mogel spati ter tuhtal in tuhtal - sočloveku je potrebno pomagati, ko je ta v stiski. Če pa gre za gobarja ali gobarko, še toliko bolj.

Spodaj je morda prava rešitev za vas.

Z odličnim spoštovanjem,

Janko




:-*  prekrasno! zdaj pa še povejte, kje se to kupi ... grem takoj nabavit 3  :D

čk

Pozdravljeni,
prilagam nekaj drugega kot lepe užitne gobane. Meni je zanimiv tisti, ki se je odločil spočiti na štoru, kolega pa ni zmogel do vrha :)

solatar

Pozdravljen Janko, mene bi tudi zanimalo, kje bi si lahko nabavil to košaro, saj imam trenutno poškodovano roko in zato letos potrebujem "šerpo" :angel:, da se lahko spravim na gobarjenje. Pa lep pozdrav :D

sabincica

Citat od: rotor dne 28 September 2017, 15:49
Citat od: sabincica dne 28 September 2017, 15:39
Rotor....kot vedno res res fescinantne slike! Prav ne morm se jih nagledat.
Lp  ;)

sabincica, sem vesel pohvale...ampak, meni se ne zdijo nič posebnega :)


Rotor so posebne. Odlicne barve, dober zorni kot...sama tudi rada slikam, samo za v gobe pa grem vedno samo s telefonom, ker mi je drugace  pretezko vse nosit, sploh ker sem v gozdu 2-3 ure v kosu, vcasih se vec in sploh ne grem do avta vmes, ce ni potrebe
Lep gobarski pozdrav,

Sabincica

rotor

Hjaa ::)...moj fotoaparat je manjši od telefona. Pa lažji. Telefona pa resda ne vzamem v hosto, pa sva približno enaka...ti telefon, jaz aparat.

sabincica

ahahha... sem mislila da s profi varianto. Minija imam tudi jaz doma, pa smo pozabili nanj, ko smo kupili večjega...tako da sploh ne vem kje v hiši se nahaja, če ga še sploh imamo, ker nazadnje sem slikala z njim pred 4.leti  ;D

Sedaj pa ne morem brez telefona...vedno se najade kakšna službena zadeva, druga zadeva je pa otrok in mu včasih pokažem po video klicu gobice, ki jih noro obožuje in občuduje (star 2 leti), pa da če do česa pride, da lahko odidem prej, pa tudi partner preveri a bom dobre volje, ker je bera super, ali sem se samo nahodila :)

vsak ima kako svojo muho  ;D :laugh:
Lep gobarski pozdrav,

Sabincica

Martin

 :o :o :o :o

No sam sem gobaril spet proti koroški po istih terenih kot zadnjič tud rezultat je bil enak kot zadnjič gob polno povsod res povsod.....
Gobarim pa vsak dan malo ob hiši tud pr men rasejo na polno.........

Nekaj fotografij

Lp
GOBAN

Martin

 ;D

Martin

 :o

Martin

 8)

Martin

 ;D

bodo pa počasi pričele štorovke se jih tud veselim......