sprememnjen profil

Začel/a Martin, 01 Avgust 2011, 14:55

Prejšnja tema - Naslednja tema

Martin

Pozdrav,

moj fant ima en problem. Nekaj je klikal in si spremenil profil. Vse sem pregledala in ne najdem rešitve. Problem pa je, da ne vidi prikaznih slik uporabnikov foruma (niti svoje), slike, ki jih uporabniki nalagajo, mora odpirati s programom, se ne vidijo direktno v temi, ne prikazujejo se mu smeški in podobni prikazi. Besede, kot so pomoč, odjava, odgovori....so bele. Če poskuša naložiti svojo sliko, se naloži, potem pa se ne prikaže na foromu. No to je to...Upam, da bo kdo znal pomagat, ker je precej tečn zaradi tega.

Prosim za pomoč za našega gobarja. :-)

Lp,
punca Metka

Nagi Bator

Se mu to dogaja samo na tem forumu ali tudi drugace, ko srfa po drugih straneh?

Martin

Pozdravljen
Moj problem se dogaja sam na tem forumu. Sem probal po drugih pa je ok slike avtomacko odpre.Jaz sem hoto na svojem profilu spremenit sliko a nevem kaj sem stisno zaj pa ni slike moje ne od drugih najbol naživce pa mi gre ko ne odpre slik avtomacko .
Nimam pojma vse živo sem že poskušal pa ne gre.
Mislite da če se bi zbrisal iz foruma in potem na novo registriral da bi blo ok.

hvala za informacije že vnaprej
Martin

Nagi Bator

#3
Kaj mislis s tem, da ti slik ne odpre avtomatsko?
Gledal sem ze vceraj po svojem profilu, kje bi sploh lahko nastavil, da ti ne prikazuje slik, vendar nisem nic taksnega nasel.
Poskusaj za test narediti se en racun na forumu (ni potrebno brisat obstojecega) pa porocaj, ce tam vse v redu deluje.

Edit:
Mimogrede, ostali vidimo tvoj nov avatar, tako da, sliko si uspesno zamenjal.
Ce si v profilu odkljukal "Ne pokaži uporabnikovih podob", potem ne vidis avatarjev.
Kar se pa tice problema z vsemi drugimi slikami, pa zaenkrat ne bi vedel, sploh ce pravis, da drugje deluje OK.
Edino kar mi pade na pamet je, da ce slucajno uporabljas Firefox brskalnik v kombinaciji z "Adblock" dodatkom
ali kak podoben program oz. opcijo za blokiranje nezelene vsebine, pa si oznacil, da ne prikazuje slik s te strani.

Edit2:
Poskusaj se prijavit na forum s kaksnega drugega racunalnika ali pa uporabi vsaj drug brskalnik, kot ga uporabljas zdaj.
Ce tam deluje ok, potem je problem v tvojih lokalnih nastavitvah,
ce pa ne deluje, potem je problem z nastavitvani v tvojem profilu tukaj na forumu.
To drugo opcijo lahko preveris tudi tako kot sem napisal zgoraj - da ustvaris se en racun in s tem stestiras.

Martin

Pozdrav,

spet Martinova punca, ker je Martin v gozdu.  ;D Sporočam, da sem poskušala odpreti stran preko Internet Explorerja in deluje vse normalno. Zgleda, da je nekaj naštimal na Mozilli. No, samo, da je zdaj vse ok.

Hvala za vse informacije.

Metka

slavko

Metka, svetujem vam, da Martina večkrat pošljete v gozd.

Tam se bo zagotovo pomiril, še sploh, če bo našel kakšne kapitalce. Potem ne bo več tečn  ;D.

Lep pozdrav,
Slavko

Nagi Bator

Citat od: Martin dne 02 Avgust 2011, 09:02...spet Martinova punca, ker je Martin v gozdu.  ;D Sporočam, da sem poskušala odpreti stran preko Internet Explorerja in deluje vse normalno. Zgleda, da je nekaj naštimal na Mozilli. No, samo, da je zdaj vse ok.
Metka

Ce je tako kot pravis, potem pravilno sklepas in je problem lokalen.
Najbrz bo vzrok iskati v ugibanju iz prvega popravka mojega prejsnjega sporocila.
Sicer je pa verjetno ze itak tebe obtozil, da si nakaj narobe poklikala, ne?  ;D

Martin

Hehe  ;D ne ni me obtožil, ker sem bila na Bledu takrat on pa doma (stanujeva v okolici Maribora). Če pa bi bila doma, pa bi sigurno bilo tako.

Pa lep gobarski "ulov".
Metka