Gobarjenje 2012

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2012, 18:35

Prejšnja tema - Naslednja tema

Martin

 ;)
pozdravljeni

Vsem čestitke za najdbe
Valentin dobra bera vitaminov super.

No Matej ti pa se že o kg pogovarjaš le kje si ti najdo tok gob ??? ??? ??? ??? ??? ni kaj super.
A jaz bi rad to videl hja ;D

Lp
Martin

mato2

Okolica Žetale jutri če bo sreča bom ziher posliko imeu sem polek sestro in sem ceu čas gledo kot mi hodi k nima orientacije  ;D ;D ;D

lp matej

gobarja

MATO lej napisat je lahko dokazat pa težko :) Zakaj nisi mal posliku to bero pol doma :))??? K me pa res zanima ce je to mogoce:)

Martin

 ;D
Matej žetale vem kje so približno. Že lani sem mislil dol prit v vaše gozdove, letos pa bom sigurno prišel mal še bom počakal na bol množično rast gobanov.Kako bom zaneslivo vedel gdaj so pognali,čist enostavno MATEJ bo mi namignil.

Gobarja
mislim ,da je mateju kar za vrjet tud če ni naložil slik hja  :o

Lp
Martin

mato2

Hja najlepši odgovor če se zlažem se šrvo sam sebi ponavadi slikam zdaj pa ni blo časa obljubim pa da naprej bodo slike redne ja Martin ti javim ko bo pr nas množična rast  jurčkov

lp matej

foca

Pozdravljeni,

najprej čestitke vsem za nabrane gobe. Dones sem se prvič letos odpravil v gozd z košarico. Hodil sem malo več kot eno uro in pol. Nabiral pa sem na gorenjskem(zato bom slike prilepil tudi v temo gorenjska) nekje med 450 in 600 n.m.v. Rezultat je bil 12 poletnih gobanov. 9 sem jihvzel domov, trije so bili že prestari.

Celotna bera

Eden izmed treh, ki so ostali v gozdu


LP

hugo

pozdravljeni vsi gobarji na forumu
že nekaj časa spremljam forum,vendar se do zdaj nisem aktivno udeleževal.
tudi jaz hodim v haloze(prejšni teden smo našli okrog 10 jurčkov in dobre pol kg lisičk)in če je mato rekel da je našel 2kg jurčkov ni nobenega razloga,da mu ne bi verjeli.
mato,martin in še par gobarjev,ki so redno prisotni na forumu,svoje trditve navadno tudi dokažejo s slikami.
če pa slučajno ni slik jim je za verjet.
lep  pozdrav v pričakovanju dobre gobarske sezone

gobar666

Pozdravljeni,tudi jst sem se odločil da se priključim temu forumu,po dolgem spremljanju..Letos sm nabral 30-40 jurckov,in okoli kilo lisičk.Če verjamete,verjamite,če ne pač ne ::)..sm probal naložit dve slike od zadnjih dveh ber,pa ne gre..napiše da je prevelika slika,kako jo pomanjšaš?lep gobarski pozdrav vsem..

foca

Citat od: gobar666 dne 09 Junij 2012, 16:28
Pozdravljeni,tudi jst sem se odločil da se priključim temu forumu,po dolgem spremljanju..Letos sm nabral 30-40 jurckov,in okoli kilo lisičk.Če verjamete,verjamite,če ne pač ne ::)..sm probal naložit dve slike od zadnjih dveh ber,pa ne gre..napiše da je prevelika slika,kako jo pomanjšaš?lep gobarski pozdrav vsem..

Naloži slike na http://imageshack.us/ kjer te že takoj na začetku vpraša kakšno želiš velikost slike. Lp

gobar666

Hmm..in katero izbereš pol??mislim velikost slike?

kripta

Prvi kostanjevček letos, res presenetljivo  :)  ;D

foca

Citat od: gobar666 dne 09 Junij 2012, 16:45
Hmm..in katero izbereš pol??mislim velikost slike?

Jaz večinoma za forume uporabljam 640x480. Tudi moje slike na tem forumu so v tej velikosti.

ROBI001

Današnje gobarjenje.


gobar666

Ma zdj pa ne vem nič,kao piše da vstaviš link,a slik ni,samo linki so..nič jasno :o