Determiniranje 2016

Začel/a Lemedis, 03 Januar 2016, 15:47

Prejšnja tema - Naslednja tema

Lojze07

Prosim za determinacijo tehle gobic... Rasle so visoko na Pohorju.

Že vnaprej hvala za odgovor.

LP
Le hodi po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.

slavko

Na prvih treh posnetkih od zgoraj navzdol je najverjetneje najlepša koprenka (Cortinarius rubellus), ki je smrtno strupena. Sledi mekinasta mlečnica (Lactarius helvus), ki je pogojno užitna. Primerna je za sušenje in začimbo jedi.

Lep pozdrav,
Slavko

enastajerka

Ojla!
Spet bi prosila za določitev...
Spet nisem ziher, ce gre za pegasto koprenko  ::) (samo se enkrat :) ) tokrat so gobe precej izsusene in se mi zdi, da so zato bolj temne?
Tiste bele so pa kar ob cesti rastle in jih je bilo ogromno...
Hvala ze vnaprej,
lp

enastajerka

Tazadnje zelenkadte se enkrat od blizu...

slavko

Na prvih dveh posnetkih od zgoraj navzdol so pegaste koprenke (Cortinarius subvalidus). Upam, da so vam všeč.
Sledita dva posnetka, na katerih je najverjetneje beli zajček (Lyophyllum connatum), ki ga ne bi priporočal za uživanje. Na zadnjih dveh posnetkih pa je grda mlečnica (Lactarius necator), ki je neužitna.

Lep pozdrav,
Slavko

BubikolRamios

#335
1.Varianta Cystoderma amianthinum ali pa kaj drugega ?
http://agrozoo.net/jsp/Galery_one_image.jsp?id_galery_obfuscated=440e37a7f53f4e3bbfbd28da17ca1133

2.Zunanji rob klobuka poprhnjen. Cela je videti oranžna.
http://agrozoo.net/jsp/Galery_one_image.jsp?id_galery_obfuscated=2027a1b907094b309800692c4f431089

Oboje, smrekov gozd, Pokljuka.

enastajerka

Hvala g.Slavko! Ja, so mi vsec pegaste koprenke. Imajo fajn kompaktno meso, da sem ze razmisljala, da bi jih naslednjic panirala...sem zadnjic cigancke,a nekako so bili premalo mesnati - ponekod rastejo bolj majhne razlicice se mi zdi.
No, ampak nikoli nisem ziher, ce sem res pegaste nabrala...kaj so jim katere fejst podobne?
Aja, katere so pa tiste mislim da kolobarnice na peti sliki? Mislim ,da se jih spomnim z razstave - po betu imajo take luskice sive?

Lojze07

enaštajerka, tiste na peti slikici so verjetno milnate kolobarnice (Tricholoma saponaceum)...

LP
Le hodi po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.

enastajerka

Citat od: Lojze07 dne 25 September 2016, 11:08
enaštajerka, tiste na peti slikici so verjetno milnate kolobarnice (Tricholoma saponaceum)...

LP
Hvala... menda res... sem pa malo prehlajena, tako da po vonju nisem mogla ocenit ali je prijeten ali po milu...
lp

slavko

BubikolRamios #335, na prvem posnetku je najverjetneje pelargonijeva koprenka (Cortinarius paleaceus), na drugem pa rdečepasasta koprenka (Cortinarius paragaudis).

Lep pozdrav,
Slavko


slavko

Mislim, da je rjavi ježevec (Sarcodon imbricatus).

Lep pozdrav,
Slavko

klavir

Štajerka, mislim, da je najboljše, da tistih primerkov pegastih koprenk, za katere niste stoodstotno prepričani, da so prave, preprosto ne nabirate, dokler ne boste povsem gotovi...

lp

enastajerka

Citat od: klavir dne 26 September 2016, 11:40
Štajerka, mislim, da je najboljše, da tistih primerkov pegastih koprenk, za katere niste stoodstotno prepričani, da so prave, preprosto ne nabirate, dokler ne boste povsem gotovi...

lp
Ja, sej tako delam...gledam jih najprej pol ure in razmisljam ali bi ali ne bi, ali so prave ali ne...moram rect, da se do zdaj pri nobenih gobah nisem imela takih problemov, ker se mi je vedno zdelo, da lahko po dolocenih posebnih znacilnostih skoraj zagotovo vem, da imam pravo gobo... Pri teh koprenkah pa gledam in gledam in ne vem ali vidim na klobuku pegice ali ne - ali je samo malo umazanije gor in gre za kako drugo gobo itd....in ker sem brala in slisala da je pri koprenkah ekstra veliko strupenih gob, sem se bolj nesigurna...pa tudi nisem ziher ali je katera strupena koprenka fejst podobna tem pegastim?

slavko

Nekoliko podobna je krepka koprenka (Cortinarius crassus), ki pa nima značilnih rjavih pegic. Slična je tudi šarasta koprenka (Cortinarius varius), ki pa ima barvo lističev vijolično. Obe sta užitni.

Pomembno je, da je koprenka na prerezu bela, meso pa prijetnega vonja in okusa. V primeru dvoma pa je gobo bolje pustiti v gozdu.

Lep pozdrav,
Slavko