Gobarjenje 2019

Začel/a klavir, 01 Januar 2019, 20:10

Prejšnja tema - Naslednja tema

rotor

Par današnjih posnetkov...gob še kar ni.














rene

Zalilo je več kot dovolj. Ta vikend je padlo na območju Pohorja dobrih 60 litrov. Problem je temperatura, sploh ponoči. V soboto sem našel v dolini 15 komadov poletnih gobanov. Včeraj samo 2, višje je trenutno zelo slabo...
Še pride pravi ruker zagotovo  :)

Triglav

Nekaj se vseno najde

babilogar

Rotor, zelo si želim videti vaše posnetke, vendar jih že nekaj časa ne morem, oziroma jih ni pri vašem postu, vidim le okvirček v katerem je -.

dverbnik

Gob je polno.. ne da jih ni..samo niso tiste ki si jih mi želimo.
V bosni pa jurčka kar puščajo saj je na tone karželjev..ajmo u planine jer tamo nema zime

dverbnik

Bi na sorici, jelovici in pokljuki na vsak 1.5km en jurček  :police: ???

rotor

Citat od: babilogar dne 12 September 2019, 21:54
Rotor, zelo si želim videti vaše posnetke, vendar jih že nekaj časa ne morem, oziroma jih ni pri vašem postu, vidim le okvirček v katerem je -.


Hmmm...sam vidim slike. Zaenkrat pa morda takole, dokler ne pridem zadevi do dna;
https://www.flickr.com/photos/155653468@N08/albums/72157710811368417

počasna

Pohorje, mariborski del, nič ... 3 lisičke  ::)

ajezovnik

Danes, Pohorje, Areh, Sumik, Zarja. 3 ure...pest lisick, o jurckih ni ne duha ne sluha.

vladka

   se strinjam ,   jaz sem bila včeraj na pokljuki ,v 5 urah hoje sem našla 19 jurćkov in par lisičk

dverbnik

Sem bil pa včeraj okoli Rogle....res suho kot poper. Tud divjih ni. Živo nasprotje od gorenjske. ???

enastajerka

Ojla,
Pred 2 dnevoma sem sla malo pogledat na moje placeke za kukmake in marele in nasla le nekaj kukmakov-kar sem sicer ful vesela, ker so mi po okusu enako dobri, kot kaki jurcki...pa se samo 1x v letu jih ponavadi najdem...
Za Pohorje se pa se nisem odlocila, ce bi se danes odpravila..hmmm.. porocam, ce grem..
Lp, Mojca

Ivy

Danes na Pokljuki nasla 30 jurckov in veliko lisick, opazila sem vecje stevilo rdecih musnic, ki so znak za rast jurckov. Vsem uspesno gobarjenje.

Triglav

Jurčki so pognali

Trixi

Ta teden našla nekaj lisičk, cigančkov, danes dežnikarice.
Slik ne morem priložit, ker imam preveliko resolucijo >:(