Gobarjenje 2015

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2015, 11:52

Prejšnja tema - Naslednja tema

Snicl

Zdravo,

A po tem dežju kdo bil kaj v akciji. Jaz grem jutri in javim kako je bilo.

Lp

msimerus

Jaz sem bil včeraj popoldan in sem nabral kar nekaj golobic, drugega ni bilo...

brko

Oklica Lenarta včeraj.Precej golobic,nekaj bisernic in toje vse.Lisičk ali kaj drugega nisem videl.Čutil pa komarje.

Martin

 ;D
Dans z mojo gobarila od šumika pa vse do lovrenca različne višine po skor vseh mojih terenih in rezultat kilogram lisičk. Druga pa ni v gozdu kaj extra nekaj pričnejo poganjat mlade golobice, jurčkov zaenkrat ni sem pa skor sigurn da bodo pognali po tem dežju sam grem spet v akcijo konec  tedna.

lp
Martin

urli

martin imaš tablico goban, sem videl danes avto proti lovrencu parkiran pri izviru ?

PrviProgram

Včeraj bil na Goričkem, nič.

Martin

 ;D
ja Urli imam to tablico kaj si ti tud tam gobaril :police:

babolat89

Gob (lisičk) je kolikor hočeš, le poznati moraš top "place". Pred 4 dnevi sma z atanom nabrala 5 kg lisičk v zgolj uri in pol. Danes sem sam nabiral maline, ata pa lisičke. V 45 min je nabral 1.5 kg.
Na tem "placu" kjer nabirama, je res ogromno lisičk. Nadmorska višina od 1000 - 1300 m (koroška - proti Košenjaku).

pajdo

bil pravkar nekaj lisick jurckov nic grem spet v soboto po polni luni tak starcki pravijo   ;D

urli

MARTIN PUSTIL SEM AVTO IZ SMERI PESKA PRI JEZERU(LOVSKA KOČA) , ZANIMA ME KAKŠNA JE NADMORSKA VIŠINA TAM KJER SI IMEL AVTO SICER JE PA TO DOBER PLAC

Martin

 ???
Urli
mislim da je nekje 1200mnv ni pa to čist točn podatek .

lp
Martin

Sfinx

#326
okolica Logatca. Višina 600+ se prebuja, ampak razen par golobic nič pametnega. Tudi lisičk še ni, pa sem bila na lokacijah kjer so sicer zmeraj med sezono.

Rihtaric

Citat od: urli dne 29 Julij 2015, 10:00
MARTIN PUSTIL SEM AVTO IZ SMERI PESKA PRI JEZERU(LOVSKA KOČA) , ZANIMA ME KAKŠNA JE NADMORSKA VIŠINA TAM KJER SI IMEL AVTO SICER JE PA TO DOBER PLAC
A greš kdaj v Žekovec?

urli

NE VEM KJE JE ŽEKOVEC, SEM IZ ŠENTJURJA MOJA GLAVNA BAZA JE RESEVNA
LP URLI

Gobar88

Včeraj bil na goričkem in samo par lisičk, jurčkov pa pred septembrom sploh vec ne čakam.

Poslano z mojega LG G4