Gobarjenje 2014

Začel/a kragulj, 01 Januar 2014, 21:18

Prejšnja tema - Naslednja tema

janko

LP

Letošnja sezona se je po mojih željah izpolnila 100%. Želel sem si lisičke spomladi in dobil sem jih dovolj. To je to.

Gobanov je bilo malo a nič zato. Proti naravi ne moremo nič. To leto je bilo preveč hudih nalivov za pol ure. Tla pa so bila suha ?

Naslednje leto bo bolje.

Vsem gobarkam, Slavkotu, gobarjem želim vesel Božič in srečno v novi gobarski sezoni.

Ne jamrat, gobe so zrastle in bodo tudi v bodoče.

Sedaj pa na smučke in na gobe.


Janko okolica Ljubljane 



darkoh

Vsem gobarjem želim vesel božič in veliko gobarskih užitkov v letu 2015.

Pa še ena slika za skomine iz letošnje sezone



Lp Darko

tinček

Vsem gobarkam,gobarjem želim vesl božič in obilo gobarske sreče v novi sezoni.
   LP
       Martin

klavir

Tudi sam se pridružujem lepim željam v tem božično-novoletnem času...z nekaj današnjimi gobicami iz Špilja...

:)








Martin


Narava je zdaj še lepša ko je prekrita z belo odejo a ta odeja bo spomladi izginila in spet se bodo pokazali odpadki ,ki so jih ljudje odvrgli.Zato se zamislimo in v novem letu bol varujmo naravo.

vsem želim vesele praznike in obilo gobarskih uspehov v novem letu.

Martin

Martin

pozdrav

Pa še ta za vse,ki ste mi poslali v tem letu zasebna sporočila -pohvale,vprašanja----se opravičujem,da nisem na njih odgovoro. Ampak nisem opazil teh sporočil,da jih imam toliko,splh sem zaj opazil,da to obstaja tu na forumu.tako da drugo leto bom bol aktivn tud v zasebnih sporočilih .

lp
Martin

Ta Pravi Gobar

Vsem skupaj v Novem letu 2015 vse Najboljše, ta prave gobe v ogromnih količinah, brez omejitev, zakonskih ali moralnih ...

... želi Ta pravi gobar ...  ;D ;D ;D

mika

Lep pozdrav iz današnjega sprehoda po gozdu
Marija

mika

Še nekaj fotk.

frodo

Bo treba odpret nov post z letnico 2015!