Gobarjenje na gorenjskem

Začel/a gobarja, 07 Junij 2012, 10:01

Prejšnja tema - Naslednja tema

Triglav

Danes sem na Tržiškem koncu, našel dva jurčka lisičke in marelo, morda pa sezone še ni popolnoma konec, upanje umre zadnje.
LP Peter

šampion

No kako kaže letos, na Pokljuki dobil nekaj starih in nekaj mladih. Ali je še kje kaj?
::) ???

Dara35

Pozdravljeni!

Sem nova tukaj, pa me zanima če se dogaja na Jelovici ali pa kje drugje za nabiranje jurčkov?
Se mi zdi zadaj ko je bil dež in bolj toplo je da je idealen čas za nabiranje jurčkov, marel in lisičk.

Danes sem našla v Besnici samo lisičke.

lp Dara

foca

Zdravo, dones sem bil spet na Pokljuki. V treh urah sem uspel nabrati približno 3,5 kilogramov jurčkov :-) so pa zelo objedeni od polžev. Veliko je tudi starih in neuporabnih.

Lp, foca

Poslano z mojega D5803 z uporabo Tapatalk


Ta Pravi Gobar

Foca ...

Bravo, bravo ... pa takoj vprašanje :  kolk je blo dežja zdaj te dni pri vas  ?    Pri nas - Maribor - nula, še vedno, suho, suho ... Sam veter - da še bolj posuši.

Lep pozdrav   :)

foca

Citat od: Ta Pravi Gobar dne 16 September 2015, 14:57
Foca ...

Bravo, bravo ... pa takoj vprašanje :  kolk je blo dežja zdaj te dni pri vas  ?    Pri nas - Maribor - nula, še vedno, suho, suho ... Sam veter - da še bolj posuši.

Lep pozdrav   :)


Hvala Ta pravi gobar  ;) Dežja je bilo v naših koncih kar dosti, saj je gozd odlično namočen. Zečelo je padati v nedeljo zvečer, padalo je cel ponedeljek. V torek in danes dežuje  v presledkih  :)