Cena mavrahov v Sloveniji

Začel/a Jast, 03 April 2017, 21:13

Prejšnja tema - Naslednja tema

Jast

Ali kdo ve ceno za kilogram svezih ali posusenih gob mavrahov pri nas? V naprej hvala za odgovore. Sebastjan

dverbnik

Mislim da to ne paše pod TEMATIKO-- izbrisati
dare

slavko

dverbnik, imate prav. Ta tematika ne sodi na ta forum. Zato uporabnika Jast prosim, da se za ceno gob pozanima na drugih naslovih.

Lep pozdrav,
Slavko

brankogobar

lp sem bil danes malo naokrog in našel 3 lepe mavrohe kaj več pa ni bilo je preveč suho,bi dodal sliko pa še neznam

Jast

Prav. Zadavite se s gobami.

rotor

Jast, na lepo vprašanje si dobil lep odgovor. Ti pa vračaš z žaljivko?
Tebi na tem portalu ni prostora!

palindromnistavek

Se strinjam , kdor kakorkoli išče ceno za gobe , ni pravi gobar in se naj raje izogiba gobarskih forumov . Jaz sam sem že v kakšni pravi sezoni nabral tudi 15 do 20 kg  jurčkov , v glavnem sem vse potalal , nikoli pa nisem za gobe kasiral !!!
LP

BubikolRamios

1.Če bi bila na vrhu foruma zaklenjena tema - pravila na forumu - in bi tam pisalo - ni dovoljeno spraševati po ceni ...
2.Razem moderatorja nima nihče kaj balint okoli pravil/modifikacije pravil in edino ta mu je odgovoril v kulturnem tonu.
3.Razen moderatorjevega odgovora so vsi ostali na enakem nivoju, milo rečeno  - off topic.

Vsem, ki vam je odneslo pokrovček, priporočam še en pogled na OP, lepo, kulturno je vprašal.