Težave s forumom

Začel/a Nagi Bator, 01 Maj 2016, 19:45

Prejšnja tema - Naslednja tema

Nagi Bator

Ponovno so se pojavili isti problemi s forumom, o katerih smo govorili pred nekaj tedni v temi gobarjenje 2016.
Forum te kar randomizirano odjavlja in prijavlja. Zelo težko je odgovarjati v že obstoječo temo, postavljanje nove, kot te zdaj, je skoraj misija nemogoče.
Tako zna biti, da ni samo do pred kratkim sušno vreme krivo za manjko postov.

Nagi Bator

Forumu se je zmešalo!  >:(

Ne bom omenjal, da zgoraj omenjena napaka ni odpravljena, temvec le dodal, kar se mi je pravkar zgodilo:
Po prijavi (ker sem ponovno bil neprostovoljno odjavljen) sem bil prijavljen s tujim uporabniskim racunom !!!

slika 1:



Nakar sem se odjavil, a sem se, namesto da bi bil odjavljen, znasel v svojem racunu:
 


Po par klikih po forumu, pa se kar naenkrat znajdem ponovno v popolnoma tretjem (tujem) racunu !!!



Potem sem zacel kar pocez klikat po forumu, a se stvar ni ponovila.
Na koncu sem se hotel odjavit, a je slo sele po kaksnem 5. ali 6. poizkusu.
Po moje stran servira napacne kukije!

To pa sedaj ni vec neka nadlezna napaka, pac pa varnostni rizik, ki ga je potrebno nemudoma postimat !

klavir

Meni se je podobno dogajalo... Ne to s tujimi računi... Rešitev, ki je uporabniku še dosegljiva brez posredovanja administratorja, sem opisal v posebni temi okoli novega leta. Včasih še vedno moram sporočila pošiljati na tak način. Trenutno pa stvar deluje...

klavir

Res meče v tuje račune. Mislim pa, da ne moreš pošiljat z njih...

Gregor

Citat od: Nagi Bator dne 03 Maj 2017, 16:42
Po prijavi (ker sem ponovno bil neprostovoljno odjavljen) sem bil prijavljen s tujim uporabniskim racunom !!!

Deloma sem uspel to reporducirat, s tem da je edino kar je bilo od drugega uporabnika na vrhu strani "Pozdravljeni UporobniskoIme", ni pa bilo dostopa do sprocil ali nastavitev tega uporabnika.

Spremenil sem 2 nastavitvi na podlagi tega prispevka:
https://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=518583.0

Prosim povejte mi, ce se bodo problemi se vedno pojavljali in v kaksni obliki.

LP,
Grega


Nagi Bator

Zaenkrat se zadeva ni ponovila.  :)

PrviProgram

O, pa se je, sedaj še pri meni  ???

Nagi Bator

Sem poizkušal zdaj 5 minut s klikanjem vsepovprek in se, vsaj meni, ni ponovilo.
Tudi odjava in prijava ne javlja več napake kot je še zadnjič.

Fajn bi blo, če več ljudi preveri in sporoči, ker je izgleda odvisno od uporabnika do uporabnika.
Ali pa nekateri sploh ne opazijo?!

CitatO, pa se je, sedaj še pri meni

Zbriši kukuje od gobe.si pa preveri še enkrat.

gorenc

#8
Citat od: Nagi Bator dne 05 Maj 2017, 11:41
Sem poizkušal zdaj 5 minut s klikanjem vsepovprek in se, vsaj meni, ni ponovilo.
Tudi odjava in prijava ne javlja več napake kot je še zadnjič.

Fajn bi blo, če več ljudi preveri in sporoči, ker je izgleda odvisno od uporabnika do uporabnika.
Ali pa nekateri sploh ne opazijo?!

CitatO, pa se je, sedaj še pri meni

Zbriši kukuje od gobe.si pa preveri še enkrat.

Tudi pri meni so težave....bil sem prijavljen pod" NagiBator" pa sem se prijavljal pa odjavljal in po nekaj poskusih sem bil končno pod svojim imenom.Danes je bila prijava brez problemov a prijava preko gsm-ja mi je danes delala težave.