Gobarjenje 2017

Začel/a klavir, 01 Januar 2017, 00:44

Prejšnja tema - Naslednja tema

gal

Čestitke vsem ki ste že kaj nabrali. Ste zgodnji :)

blaz3k


dverbnik

joj poglejte na Facebook- nori na gobe in druge dobrote
Tle pa so lovci in lisice- nabirajo že  ???turke, da ne govorim da so tudi štorovke nabrali :-\. (seveda vse podkrepijo s predlansko sliko... :laugh:)
Drugače pa borovi gobančki kar lepo delajo v okolici Ljubljane

blaz3k

#79

blaz3k

Gobic danes ni bilo, pa sem se moral zadovoljiti z gozdnimi jagodami:

http://www.rtvslo.si/slike/photo/301412


mmmmmmmmmmMMMMmMMmmMMMMmmmm so sladke



Ta Pravi Gobar

Blaž dober tek  !!!   ;D

Lepo, lepi borovi gobani - a si mogoče bil kaj na terenih nad Pohorskim dvorom - Hoški lovski dom pa še višje ali imaš ti drugje place na Pohorju  ?

Tu nad Pohorskim dvorom jih je včasih bilo - po 5 skupaj, zdaj pa jih leta nisem našel niti enega ... A si mi jih ti vse pobral  ?

Sam letos še nič nisem našel, phe.

Še naprej dober ulov - je ravno zalilo po Pohorju ...

Lep pozdrav vsem   :)

blaz3k

#82
Jaz nabiram desno od vzpenjače nad Pohorko in v Halozah. Pol pa ob cesti Obrambni dom- Glažuta, lani sem jih nabral kot še nikoli in pretežno prva klasa.










Kdo je rekel da ne rastejo gobe če sta našla Slavc in Joško vsak svojo*

Suhy

Zdravo,

tudi pri nas se začenja sezona, vsaj tako sem mislil, ko sem našel tega lepotca. Ko pa sem se hvalil naokoli po vasi, pa sem zvedel, da so jurčki letos že od aprila in da je to že bolj jesenska bira (po barvi sodeč, je temu res tako.. :P)
Pa borovnice so začele prehitevat po levi strani, so že zeloooo sladke in okusne :)

pa prijetno in uspešno bero v 2017 :) :)

Gobar88

Končno neke lepe slike za pogledat, čestitke!
Še vedno pa se ni oglasila Anica, verjetno se v prekmurju ne dogaja kaj dost ?

jernejec

Lep pozdrav vsem forumašem. En gobarski utrinek od včeraj z Velike planine - najverjetneje gre za Senožetno prašnico, čeprav naj bi ta rasla šele pozno poleti/jeseni.


Ta Pravi Gobar

Rotor ne vidim nič ali drugi vidite njegove fotke  ???

rotor

Do lani je bilo nalaganje slik odlično...potem nič več :-\


Ta Pravi Gobar

Ok, zdaj pa vidim ja - Mega, ni kaj, lepo ... Na mojih Pohorje placih še vedno nula - našel sem samo eno Macesnovo lupljivko, pa ni bilo blizu macesna ... Treba počakat, pa še malo preveč kurijo trenutno.

Lep pozdrav vsem  :)