Gobarjenje 2017

Začel/a klavir, 01 Januar 2017, 00:44

Prejšnja tema - Naslednja tema

leamarija

Pozdravljeni vsi gobarji.
Gob je letos kot ze dolgo ne,jaz sicer imam svoje place sem pa sla v soboto cisto v tujo goso kjer smo imeli neko zabavo pa ge gob vsepovsod dovolj.Nas jeslo kaksnih20pa smo cisto vsi nabrali vec kot dovoljuje zakon.Tako da pot pod noge in v goz,obilo
užitkov pri nabiranju.

nova lisicka

Danes v okolici Grosuplja ... je bilo zelo luštno :)


Trocki

Včeraj sem iskal jurčke po naših gozdovih. Teh sicer nisem našel, našel sem pa tole gobo, ki je sigurno precej bolj redka kot jurčki.  ;D

Notranjska - 550 m.n.v.

Gobarka89

Lp
Cestitke vsem.Lepo je videt slikice.Gob je res ogromno
:o

Gobarka89

 ;)

čk

Danes pozno popoldne v 15 minutah. Ja, včasih se ni potrebno podajat na Pohorje ali Pokljuko. Končno že malo zrelejši primerki (beri-nekaj dni so imeli mir)

janko

LP

Nova lišička. Si dobila mail... Gob je sedaj povsod dovolj. Ne vem kako je v Dragomerju.
Imam svoj plac na Dobravi. Ta teden opažam, da je tudi veliko poletnih gobanov.
Verjetno imaš ti svoj plac okolica Grosuplja.

Janko

Urban

Petek, 22. 9. 2017- Pohorje, cca. 900 m. n. v..

Lp, Urban

počasna

Citat od: Trocki dne 25 September 2017, 16:03
Včeraj sem iskal jurčke po naših gozdovih. Teh sicer nisem našel, našel sem pa tole gobo, ki je sigurno precej bolj redka kot jurčki.  ;D



to imaš neko sladico z malinami  :D

slavko

Trocki #573, na posnetku je peckova ježevka (Hydnellum peckii), ki je neužitna vrsta gobe.

Lep pozdrav,
Slavko

Nesojeni_Jurcek

Zdravo, mene pa samo zanima, ker sem v gozdu videl veliko dozorelih jurčkov in kostanjevk (kakšen tudi že kakšno luknjico od črvov) in me zanima ali se, da takšne gobe tudi posušiti ali sušimo samo zdrave?


blaz3k

#582

Triglav

prava gobarska jesen

janko

#584
LP

Nesojeni jurček. Gospod Slavko je v enem od mnogih odgovorov dejal:
"z gobami ravnamo kot z svežim mesom"!
Pri starih gobah je problem, ker se na njih naseli plesen, ki jo ne vidimo. Lahko je smrtno nevarna.
Stare pustimo za seme, pobiramo pa zdrave velike in čvrste, tudi za sušenje.
Morda bo Slavko še kaj dodal.

Janko